Аратта - На головну

28 квітня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


«Всевидюще око»

Економіка 17600 переглядів

Опубліковано - 25.09.2006 19:19 | Всі новини | Версія для друку

«Всевидюще око»
«Всевидюще око»
Такий масонський знак зображено на новій українській банкноті півтисячного номіналу. Малюнок у вигляді ока розміщено ліворуч на тильному боці купюри.

Інформація із сайту російських масонів: «Важливий символ масонського храму — всевидюще око або Промениста Дельта. Зазвичай його розміщують у східній частині храму, по обидва боки її — Сонце (ближче до півдня) і Місяць (ближче до пів­ночі). Промениста Дельта — трикутник, всередині якого зображено око — знак просвіти або принципу свідомості, тобто — всевидяче око. Промениста Дельта нагадує нам про те, що у кожного масона є своя масонська зірка, яка світить йому в праці й спрямовує до пошуків».

Тепер вона світитиме всім, у кого в руках опиниться 500-гривнева банкнота. Досить промовиста асоціація. Адже для тих українців, які отримують мінімальну зарплату або ж адекватну прожитковому мінімуму (звісно, офіційному — бо ж насправді спробуй на нього прожити), така перспектива не світить. Та й для тих, хто отримує 1,5—2 тисячі гривень, не має нагальної потреби платити п’ятсотгривенними. Зрозуміло, така банкнота передбачена для тих, чиї кишені та гаманці розпирає від сто- та двохсотгривенних «папірців». Тобто тим, кому б не завадило опинитися в полі зору «всевидющого ока» іншого плану — податківців та прокуратури.
“Піфагоровий трикутник” чи “Всевидюще око” “Нового порядку на століття”?
“Піфагоровий трикутник” чи “Всевидюще око” “Нового порядку на століття”?
Від "Аратти": Зазирнувши на офіційний сайт Національного банку України, ми прочитали наступний опис банкноти номіналом 500 гривень на сайті

Фон центральної частини зворотного боку банкноти утворює зображення будівлі Києво-Могилянської академії, колір якого переходить від зеленого до синього. Під зображенням, ліворуч, розташовано напис “Київ 2006” зеленого кольору. Над зображенням будівлі, правіше від середини, розташований декоративний елемент у вигляді негативного зображення печатки Києво- Могилянської академії, яка застосовувалась у ХVІІІ столітті. Зліва від будівлі розміщено графічне зображення авторського малюнку Григорія Сковороди до його творів (“Піфагоровий трикутник” у який Г.Сковорода вкладав глибокий символіко-філософський зміст).

«Novus Ordo Seclorum»

Свою точку зору висловив сайт ОБКОМ.

Дивує інше, чому Нацбанк України не помістив на банкноте в 500 грівень напис «Novus Ordo Seclorum», тобто «Новий порядок на століття», як це зробили американці?

І, взагалі, на що натякнув нам всім НБУ? На те, що Киево-могилянка є масонським учбовим закладом, або те, що економіка України вже повністю знаходиться під контролем масонів?

І чому спікер парламенту Олександр Мороз мовчить у зв'язку з цим? Адже він не так давно з таким запалом викривав членів українського масонського ордена Св. Станіслава, в якого входять більшість його нинішніх колег по парламентській урядовій коаліції.


Деякі думки з цього приводу висловлені учасниками нашого форуму.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.