Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Екіпаж літака Президента Польщі знав, що умов для прийому немає

Надзвичайна подія 6900 переглядів

Опубліковано - 19.05.2010 15:46 | Всі новини | Версія для друку

Екіпаж літака Президента Польщі знав, що умов для прийому немає
Екіпаж літака Президента Польщі знав, що умов для прийому немає
Екіпаж літака Президента Польщі, що розбився, своєчасно одержував інформацію про погані погодні умови.

Про це сьогодні на прес-конференції в Москві повідомила голова Міждержавного авіаційного комітету Тетяна Анодіна.

«Екіпаж своєчасно одержував дані про метеобстановку і запасні аеродроми від диспетчерських пунктів Мінська, аеродрому Смоленська «Північний», а також від літака екіпажа літака Як-40 Міноборони Польщі, який зробив посадку на цьому аеродромі приблизно за півтори години до катастрофи», - сказала Анодіна.

У свою чергу голова технічної комісії МАК Олексій Морозов також повідомив, що екіпаж одержував метеозведення по аеродрому вильоту, по всіх запасних аеродромах і маршруту польоту.

«Така інформація надавалася диспетчерами Мінська, Смоленська, а також екіпажем Як-40 ВПС Польщі. Після виходу на зв`язок з диспетчером аеропорту «Північний» він двічі попередив, що на аеродромі туман, видимість 400 метрів, умов для прийому немає», - сказав він.

За словами Морозова, приблизно за 16 хвилин до катастрофи екіпаж Як-40 одержав таку саму інформацію: видимість 400 м і вертикальна видимість – 50 метрів.

«Приблизно за 11 хвилин до катастрофи екіпаж Як-40 поінформував, що екіпаж російського Іл-76 виконав два заходи і пішов на запасний аеродром. За 4 хвилини до катастрофи екіпаж Як-40 поінформував, що він оцінює видимість як 200 метрів», - сказав Морозов.

Водно він повідомив, що, незважаючи на ці повідомлення, на прохання екіпаж Ту-154 виконав пробний захід на посадку до висоти ухвалення рішення (100 метрів). За його словами, при дозволі екіпажу третього розвороту диспетчер поінформував, що від 100 метрів необхідно бути готовим до відходу на друге коло.

Відповідаючи на запитання, чому не був вибрано інший аеродром, Морозов сказав: «Прерогатива вибору аеродрому призначення і запасних аеродромів є виключно прерогативою того, хто організує політ. В даному разі це польська сторона».

Як повідомлялося раніше, 10 квітня літак Президента Польщі Леха Качиньського, на борту якого було 96 осіб, розбився під час заходу на посадку на військовий аеродром під Смоленськом.

Качиньський з дружиною і делегацією високопосадовців планував взяти участь у траурних заходах з приводу 70-х роковин Катинської трагедії.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, котрий сприймає свою історію очима сусідів”
Фрідріх Ніцше

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.