Аратта - На головну

2 червня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ярослав Качинський вважає, що у загибелі Президента Польщі винні росіяни

Надзвичайна подія 6743 перегляди

Опубліковано - 18.01.2011 16:47 | Всі новини | Версія для друку

Ярослав Качинський вважає, що у загибелі Президента Польщі винні росіяни
Ярослав Качинський вважає, що у загибелі Президента Польщі винні росіяни
Безпосередньою причиною Смоленської авіакатастрофи 10 квітня 2010 року стали дії росіян, а не польських пілотів, на яких усю вину поклав у своєму звіті контрольований росіянами Міждержавний авіаційний комітет (МАК).

Як передає кореспондент УНІАН у Польщі, про це на прес-конференції у Варшаві сказав рідний брат трагічно загиблого у Смоленській авіакатастрофі Президента Польщі Леха Качинського та лідер найпопулярнішої польської опозиційної партії PiS Ярослав Качинський.

Він назвав співвідповідальною за катастрофу польську сторону, відзначивши, водночас, що допущені поляками порушення не призвели б до трагедії.

„Це все правда (звинувачення на адресу поляків), але насправді жоден з тих елементів на призвів би до катастрофи, якби не те, що зробили росіяни”, - сказав він.

Качинський наголосив, що розшифровка польськими експертами записів розмов пілотів спростовує визначену МАК як головну причину катастрофи - намагання пілотів посадити машину „за будь-яку ціну”.

Він також заявив, що рішення про посадку польського урядового літака у погодних умовах, визначених як неможливі для безпечного приземлення, прийняла невідома особа у Москві, а не диспетчери Смоленського аеродрому.

За його даними, диспетчери аеродрому виступали проти спроби посадки польського урядового літака.

Качинський також зауважив, що якби диспетчери Смоленського аеродрому подавали пілотам правильні дані про курс посадки, то літак - навіть якби не зміг відійти на друге коло - приземлився б на початку злітно-посадкової смуги, а не розбився б за кілька сотень метрів до її початку.

Як повідомлялося раніше, польські експерти виявили, що у записах з „чорної скриньки”, яка реєструвала розмови пілотів, є команда командира екіпажу Аркадіуша Протасюка про відхід на друге коло ще на висоті прийняття рішення 100 метрів.

У першій версії стенограми розмов, яку представили росіяни полякам у червні 2010 року, був лише запис слів другого пілота про відхід на друге коло, що були сказані на висоті 80 метрів.

Поляки вважають, що пілоти насправді намагалися відійти на друге коло, але не встигли це зробити через те, що знаходилися на іншій висоті, ніж думали.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шумерський тип культури надзвичайно споріднений з неолітичними пам`ятками Південної Русі...”
Рене Генон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.