Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українці вважають роботу Президента й уряду незадовільною

Громадська думка 6572 перегляди

Опубліковано - 26.01.2011 17:27 | Всі новини | Версія для друку

Українці вважають роботу Президента й уряду незадовільною
Українці вважають роботу Президента й уряду незадовільною
Майже через рік після приходу до влади президента України Януковича та прем’єр-міністра Азарова більшість українців негативно оцінюють їхні досягнення у розв’язанні нагальних проблем країни.

Близько половини опитаних українців негативно ставляться до намагань президента Віктора Януковича та прем’єра Миколи Азарова вирішити найважливіші проблеми в Україні. Про це свідчать результати репрезентативного опитування, проведеного у грудні 2010 року дослідницьким інститутом ІFAK Ukraіne на замовлення Української редакції Deutsche Welle.

Погані оцінки економічній політиці

Найважливішими проблемами країни самі українці вважають економічні проблеми (79 відсотків), на другому місті – корупція (55 відсотків), далі – свавілля чиновників та міліції (34 відсотки). Респонденти могли обирати кілька варіантів відповіді.

По усіх трьох пунктах президент Янукович отримав найгірші оцінки. Лише 10 відсотків опитаних оцінюють його успіхи у розв’язанні перелічених вище проблем як «в цілому добрі». Найгіршим є показник Януковича в боротьбі зі свавіллям чиновників та міліції – 50 відсотків опитаних вважають його роботу в цьому напрямку «в цілому поганою». Активність Януковича, спрямовану на розв’язання економічних проблем, 48 відсотків українців оцінили як незадовільну. Теж саме 46 відсотків опитаних стверджують про боротьбу Януковича з корупцією.

Як і Янукович, не може похвалитися відмінними показниками прем’єр-міністр України Азаров: найгірше оцінили його досягнення у боротьбі зі свавіллям чиновників та міліції (негативно – 51 відсоток; позитивно – 8 відсотків), у розв’язанні економічних проблем (негативно – 50 відсотків; позитивно – 9 відсотків), а також у боротьбі з корупцією (негативно – 47 відсотків; позитивно – 7 відсотків).

Підтримка у питаннях зовнішньої політики та боротьби з тероризмом

Позитивні відгуки президент Янукович отримав за покращення доти напружених відносин з іншими країнами. 37 відсотків опитаних вважають зовнішню політику президента «в цілому доброю», 16 відсотків - «в цілому поганою». Позитивні відповіді переважають на запитання щодо боротьби президента з тероризмом в Україні («в цілому добре» - 38 відсотків; «в цілому погано» - 17 відсотків).

Азаров у цьому питанні досягнув найкращих для себе показників – 31 відсоток позитивних відповідей. Лише кожен п’ятий українець (19 відсотків) оцінив його успіхи в боротьбі з тероризмом як «в цілому погані». Щодо зусиль, спрямованих на покращення відносин з іншими країнами, то тут Азаров відстає від Януковича («в цілому добре» - 26 відсотків; «в цілому погано» - 23 відсотки). До речі, кращі показники президент має й по інших пунктах.

Попри те, що в Україні зростає занепокоєння погіршенням ситуації зі свободами слова й преси, 28 відсотків опитаних ставлять Януковичу добру оцінку. Водночас 20 відсотків незадоволені його роботою в цьому напрямку. 52 відсотки респондентів не захотіли чи не змогли дати чітку відповідь на це запитання.

У той час як Янукович отримав переважно позитивні оцінки за покращення відносин з іншими країнами, боротьбу з тероризмом та відстоювання свободи слова, на решту запитань опитані дали переважно негативні відповіді. Так, лише 15 відсотків респондентів вважають зусилля, яких докладає президент у боротьбі з недотриманням прав людини, достатніми, 34 відсотки натомість незадоволені його роботою в цьому напрямку. Так само 15 відсотків опитаних позитивно оцінюють його успіхи в розвитку демократії в Україні, 29 відсотків натомість дають негативну оцінку. Щодо боротьби зі злочинністю, то лише 13 відсотків українців оцінили роботу президента як «в цілому добру», незадовільною її вважають 38 відсотків опитаних.

Методика опитування

Опитування проводилося в Україні з 3 по 13 грудня 2010 року методами репрезентативної вибірки. В опитуванні взяла участь одна тисяча осіб з 35 населених пунктів України. Сукупність опитаних відповідає структурі дорослого населення України.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.