Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Афінах вирішується майбутнє Інтернету

Технології 8397 переглядів

Опубліковано - 30.10.2006 19:27 | Всі новини | Версія для друку

В Афінах вирішується майбутнє Інтернету
В Афінах вирішується майбутнє Інтернету
В Афінах проходить Всесвітній форум з управління Інтернетом, де обговорюється майбутнє всесвітньої павутини.

Організація Об’єднаних Націй організувала форум, щоб дати можливість урядам, компаніям, організаціям і окремим людям можливість обговорити питання подальшого розвитку Інтернету, які їх хвилюють, повідомляє Бі-Бі-Сі.

У грецьку столицю для участі у форумі з’їхалися понад 1500 делегатів, однак висловити свою думку через Інтернет може будь-який бажаючий. За словами голови організаційного комітету Форуму Нітина Десаї, ця дискусія дасть можливість висловитися мешканцям всесвітньої павутини і допоможе визначити проблеми, які виникають і вирішувати які будуть певні структури.

Основну увагу в Афінах приділяють чотирьом аспектам розвитку Інтернету - безпеки, різноманітності, відкритості та доступності. Форум важливий користувачам Інтернету, тому що обговорює питання, що їх цікавлять.

За словами Емілі Тейлор, керівника юридичного відділу компанії Nominet, що контролює британський домен .uk, Форум важливий для користувачів Інтернету, тому що обговорює питання, що цікавлять їх.

Важливі питання

"Проблеми спаму, кібербезпеки, відкритості й обмеження свободи слова безпосередньо зачіпають всіх користувачів Інтернету ", - говорить вона.

"Практично всі знають, що таке спам. На жаль, багато хто також випробував на собі і "фішинг" (електронні повідомлення, що виглядають так, як ніби їх відправниками є цілком респектабельні установи). І про віруси користувачі теж знають не з чуток", - пояснює Емілі Тейлор.

"Люди, ймовірно, знають, що в різних країнах по-різному відносяться до свободи слова, - і мова не тільки про конкретні країни, що фільтрують зміст сайтів. У Європі, наприклад, певні речі можуть подобатися жителям однієї країни, і викликати обурення у жителів іншої", - продовжує вона.

"Саме ці проблеми мають важливе значення", - говорить Емілі Тейлор.

Голос народу

Крім цих питань, у грецькій столиці обговорюють ще одну насущну для багатьох країн тему міжнародних доменних імен.

Робота над інтернет-адресами, які можуть вводитися не тільки латиницею, йде повним ходом, і вже ведуться технічні випробування.

Це означає, що в недалекому майбутньому сайти країн, де не використовується латиниця, зможуть реєструвати собі адреси своєю рідною мовою, і, можливо, навіть писати вже існуючі адреси не латиницею.

"З розмов зі звичайними користувачами Інтернету я знаю, що такого роду питання їх хвилюють значно більше, ніж те, хто саме керує Інтернетом, і яка роль уряду США в цьому управлінні", - говорить Емілі Тейлор.

"Інтернет переріс сам себе як мережа, створена комп'ютерними фахівцями для комп'ютерних фахівців", - говорить Нітин Десаї.

"Це дискусія про майбутнє, про те, яким Інтернет буде через кілька років і про те, як дати можливість висловитися всім, хто ним користується", - пояснює голова оргкомітету Форуму.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Такого безладу ніде немає. Треба, щоб сюди прийшли піночети й навели порядок. Бо в Україні жити соромно. Країна, де не діють закони. Це не демократія, а суцільна вакханалія. У нас безнадійно втрачений етично-моральний стрижень”
Іван Марчук

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.