Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Проблеми ЧФ РФ бажано вирішувати переговорами

Захист держави 8756 переглядів

Опубліковано - 31.10.2006 18:49 | Всі новини | Версія для друку

Проблеми ЧФ РФ бажано вирішувати переговорами
Проблеми ЧФ РФ бажано вирішувати переговорами
Україна хотіла б вирішити проблему ЧФ РФ за столом переговорів, а не у інший спосіб.

Заступник міністра закордонних справ України, співголова підкомісії з питань функціонування Чорноморського флоту Російської Федерації і його перебування на території України українсько-російської міждержавної комісії Володимир Огризко наголошує, що Україна хотіла б вирішити всі непорозуміння і проблеми, пов'язані з перебуванням ЧФ РФ в Криму, за столом переговорів і не доводити це питання до втручання міжнародного співтовариства.

"Ми б хотіли, щоб ми знайшли взаєморозуміння за столом переговорів. Це та лінія, яку ми визначили від самого початку і яку ми підтримуємо і хочемо проводити. Наша мета - не загострювати цих відносин, а навпаки - вирішення питань, які виникли, але згідно з нашим законодавством і позиціями, передбаченими угодою", - заявив В.Огризко на прес-конференції у Києві, відповідаючи на питання, чи можливе залучення міжнародного співтовариства в разі, якщо Росія відмовиться виконувати свої зобов'язання за угодою про перебування ЧФ РФ в Криму.

Він зазначив, що на цьому етапі Україна хотіла б "утриматися від таких заходів". "У нас є достатньо важелів впливу на російську сторону в питаннях по Чорноморському флоту, саме в цій сфері: ні економічній, ні в якійсь іншій, але саме у військово-політичній, військово-технічній, в питаннях юрисдикції і так далі", - сказав Огризко.

Відповідаючи на питання про те, про які саме важелі йдеться, Огризко наголосив, що пропонувалося зокрема запровадити спрощений режим перетину кордону України для кораблів Чорноморського флоту, які базуються в Севастополі. "Він може бути спрощений, а може бути і не спрощений", - сказав він.

Огризко також нагадав, що є позиція, яка повинна визначати порядок пересування військових одиниць Чорноморського флоту по території Криму. Є й інші речі, "про які російська сторона чудово знає". "Але наша позиція полягає не в тому, щоб шукати, як загострити, а як вирішити питання. Ми сподіваємося, що російські колеги виходять також саме з цього", - зазначив він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.