Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Google представив мову веб-програмування, альтернативну JavaScript

Технології 6124 перегляди

Опубліковано - 10.10.2011 17:22 | Всі новини | Версія для друку

Google представив мову веб-програмування, альтернативну JavaScript
Google представив мову веб-програмування, альтернативну JavaScript
Компанія Google представила мову програмування Dart, призначену для створення веб-додатків.

Про вихід Dart повідомив в офіційному блозі Google Ларс Бак, один з розробників мови. За його словами, головними перевагами Dart є гнучкість, легкість в освоєнні і універсальність - написані на ній програми будуть успішно працювати у всіх сучасних браузерах, в тому числі і на мобільних пристроях.

Dart позиціонується компанією Google як альтернатива мові JavaScript, яка зараз повсюдно використовується для створення веб-додатків.

Компанія запустила сайт dartlang.org, на якому розміщуються інструкції для розробників, самовчитель мови та приклади коду. Компанія підкреслює, що поки випущена тільки "попередня версія" Dart і робота над проектом триває.

Про те, що Google планує створити мову веб-програмування, стало відомо в 2010 році, коли в Інтернет потрапила внутрішня записка авторства групи розробників з Google. У ній повідомлялося, що в мові JavaScript є "фундаментальні вади". Розробники пропонували або удосконалювати JavaScript або створити альтернативну мову, яка була ба позбавлена її недоліків. У записці мова Dart згадувалася під назвою Dash.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.