Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Папа Римський захистив свободу релігійних символів

Світ навколо нас 6754 перегляди

Опубліковано - 11.12.2006 20:43 | Всі новини | Версія для друку

Папа Римський захистив свободу релігійних символів
Папа Римський захистив свободу релігійних символів
Папа Римський Бенедикт XVI заявив, що “релігія, також як і церква, повинні визнаватися як суспільне явище”. Цим він фактично втрутився в дискусію, що поширювалася останнім часом, про допустимість демонстрації релігійної символіки, відзначає газета The Guardian.

Початок суперечкам поклало рішення компанії British Airways про усунення від роботи своєї співробітниці на ім'я Наді Евейда (Nadia Eweida), яка одягла натільний хрестик поверх уніформи.

Хрестик був названий ювелірною прикрасою, носити які службовцям заборонено, але Евейда заявила, що наділа його як символ своєї віри. Компанія відмовилася піти на компроміс із співробітницею, і Евейда подала до суду на працедавця, звинувативши його в порушенні правил рівного найму. Суд не підтримав Евейду і виніс ухвалу на користь British Airways. Службовець подала касаційну скаргу.

В Італії всупереч закону 1924 року про обов'язкову наявність розп'яття в приміщенні, християнська символіка зустрічається все рідше, особливо в школах, зазначає Lenta.Ru.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.