Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Судді відмовляються працювати у Донецьку і Луганську

Правосуддя 8521 перегляд

Опубліковано - 3.04.2012 20:18 | Всі новини | Версія для друку

Судді відмовляються працювати у Донецьку і Луганську
Судді відмовляються працювати у Донецьку і Луганську
Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) констатує небажання осіб, які пройшли добір на посаду судді в 2011 році, іти працювати в суди Донецької й Луганської областей.

Про це на прес-конференції повідомив голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів Ігор Самсін.

«За результатами проведення першого добору, на жаль... вкрай складна ситуація, ви це знаєте, у таких регіонах, як Донецька й Луганська область», - сказав він.

Голова ВККС зазначив, що в першу чергу причиною сформованої ситуації є неможливість забезпечення в повному обсязі покладених соціальних гарантій для суддів, які працюють у регіонах.

«Зазначена обставина свідчить у першу чергу про відсутність чинного механізму впливу кандидатів і соціальну незахищеність. Сьогодні суддя може отримати службове житло, скажіть мені, будь ласка, де ви бачили, щоб суддя останнім часом, особливо у віддалених районах, отримував службове житло - це тільки в казках може бути», - сказав він.

Самсін звернув увагу осіб, що перебувають у резерві, які претендують на посаду судді (81 особа), що ВККС найближчим часом оголосить ще один конкурс на заняття посад у цих областях.

Він також додав, що всі посади суддів, поза залежністю від того, який цей суд, є рівнозначними, і на кожній з посад людина може реалізувати свій професійний потенціал.

Як повідомлялось, на 2012 рік прогнозуються 724 вакантні посади суддів, у той час як зараз у резерві перебуває 81 особа (особи, що успішно пройшли добір кандидатів на посаду судді в минулі роки, які в підсумку не були призначені на посаду).

За словами Координатора Вінницької правозахисної групи Дмитра Гройсмана нині в Україні 90% суддівських посад обіймають родичі силовиків та народних депутатів.

Нагадаємо, згідно з результатами опитувань лише 9,2% суддів вважають, що суспільство їм довіряє, а кожен п’ятий суддя відзначає тиск з боку виконавчої влади.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.