Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Siemens встановив рекорд швидкості передачі даних

Технології 8030 переглядів

Опубліковано - 22.12.2006 20:19 | Всі новини | Версія для друку

Siemens встановив рекорд швидкості передачі даних
Siemens встановив рекорд швидкості передачі даних
Фахівцям компанії Siemens вдалося встановити новий рекорд швидкості передачі даних по одному оптичному кабелю.

У рамках іспиту нової системи обробки і передачі даних, вченим вдалося передати інформацію на відстань у 100 миль зі швидкістю в 107 гігабіт у секунду, повідомляє Lenta.ru.

Співробітникам Siemens разом із працівниками Micram Microelectronic, інституту Фраунхофера і голландського технологічного університету Ейндхофен, вдалося створити принципово нову систему передачі даних, яка дозволяє обробляти інформацію до і після її перетворення в оптичний сигнал.

Завдяки цьому вченим вдалося збільшити швидкість передачі даних по оптичному кабелю майже в 2,5 рази в порівнянні з попереднім рекордом.

На думку розробників, широке впровадження нової технології, завдяки якій вміст двох DVD можна буде пересилати на великі відстані за 1 секунду, почнеться до 2010 року.

Зазначимо, що абсолютний рекорд швидкості передачі даних належить вченим з інституту Heinrich-Hertz, що разом з японською компанією Fujitsu змогли передати дані на відстань у 160 кілометрів зі швидкістю 2,56 терабіта в секунду. Така швидкість передачі даних еквівалентна передачі інформації c 60 DVD за одну секунду. Правда, на відміну від цього експерименту, фахівці Siemens для свого рекорду працювали зі звичайними мережами США.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Російське духовенство завжди навчало паству свою не пізнавати і любити Бога, а тільки боятися чортів, яких воно ж і розплодило зі своїми попадями ”
Василь Ключевський

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.