Аратта - На головну

20 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Спецслужбам дозволили прослуховувати Skype і читати переписку юзерів

За право людини 5179 переглядів

Опубліковано - 24.07.2012 17:00 | Всі новини | Версія для друку

Спецслужбам дозволили прослуховувати Skype і читати переписку юзерів
Спецслужбам дозволили прослуховувати Skype і читати переписку юзерів
Компанія Microsoft, яка володіє сервісом Skype, дозволила спецслужбам прослуховувати розмови й читати листування користувачів.

Так, відповідно до пункту 3 політики конфіденційності Skype, сервіс і його партнери можуть надавати особисті дані, вміст розмов і/або трафік даних користувачів у відповідь на законний запит органів судової влади або правоохоронної системи.

Крім того миттєві повідомлення, передані користувачем, будуть зберігатися протягом 30 днів, якщо інший термін не буде затребуваний представниками держорганів.

Зазначимо, з моменту створення, служба відеозв’язку Skype була серйозним бар’єром, що перешкоджає правоохоронним органам у проведенні стеження.

Використовуючи різні механізми шифрування протягом декількох років Skype залишався одним з небагатьох сервісів, перехоплення даних якого був практично неможливим.

Однак навесні поточного року в мережі почали з’являтися повідомлення про те, що корпорація Microsoft переробляє архітектуру Skype, зміни в якій дозволять правоохоронним органам "підключатися" до розмов користувачів служби.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.