Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кохання насправді зводить з розуму?

Він і Вона 11923 перегляди

Опубліковано - 14.11.2012 14:25 | Всі новини | Версія для друку

Пристрасне кохання Франческа да Ріміні та Пауло Малатесті надихнула не лише Данте на створення образу трагічно закоханих, але й французького скульптора Родена на створення композиції «Поцілунки»
Пристрасне кохання Франческа да Ріміні та Пауло Малатесті надихнула не лише Данте на створення образу трагічно закоханих, але й французького скульптора Родена на створення композиції «Поцілунки»
Вчені змогли знайти пояснення тому факту, що закохані люди часто роблять ірраціональні вчинки, які з точки зору здорового глузду здаються абсолютно безглуздими.

Неврологи за допомогою нової технології сканування людського мозку виявили неймовірні образи, які народжуються під час закоханості. Спроектувавши хімічні реакції, які відбуваються в організмі закоханої людини, вчені виявили, що деякі ділянки мозку стають надзвичайно активними, а деякі - навпаки, відключаються, повідомляє Кореспондент.net.

Коли людина закохується, відключається лобова кора, яка відповідальна за прийняття рішень. Крім того, дезактивується ділянка мозку, яка управляє страхом і негативними емоціями, тому закохані в більшості своїй почувають себе щасливими і не побоюються можливих негативних подій.

Раніше британські медики довели, що серце може розірватися від любові, страху і горя. За словами кардіохірурга Олександра Ліона, "нездоланний страх, сильний душевний біль або, навпаки, радість можуть призвести до серцевої недостатності", причиною якої є кардіоміопатія стресу, тобто масивний викид адреналіну, який паралізує нижні камери серця і переносить все навантаження на верхні камери. Відкриття Ліона отримало назву "синдром розбитого серця".

Доктор Ліон довів, що адреналін не завжди змушує серце працювати швидше. У деяких випадках він, навпаки, викликає слабкість і паралізує роботу "головного насоса" в організмі, що практично неминуче призводить до смерті. Відкриття синдрому розбитого серця пояснює, чому так багато людей помирають в перші дні після раптової втрати близьких людей.

А ось недавні дослідження науковців-генетиків пролили нове світло на те, як люди вибирають партнерів. Насправді нас приваблюють не позитивні риси характеру або спільність інтересів, а відмінності в геномі.

Протилежності притягуються, - це довели генетики на рівні шостої хромосоми. Ми несвідомо обираємо партнера з прямо протилежним набором генів по гістосумісності, тим самим забезпечуючи здорове потомство.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Він і Вона»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.