Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українці споживають неякісне пальне. Бо в чиновників мало влади

Економіка 7924 перегляди

Опубліковано - 12.01.2007 19:16 | Всі новини | Версія для друку

Українці споживають неякісне пальне. Бо в чиновників мало влади
Українці споживають неякісне пальне. Бо в чиновників мало влади
Понад 70% автозаправних станцій, перевірених органами Держспоживстандарту, здійснюють продаж нафтопродуктів з порушенням встановлених чинним законодавством норм і правил.

Такі дані містяться в "Аналізі регуляторного впливу при впровадженні Закону України "Про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"", який було оприлюднено сьогодні під час громадського обговорення проекту Закону з приводу ліцензування виробництва і торгівлі нафтопродуктами.

Результати аналізу вказують на поширення практики створення невеликих підприємств з виробництва моторних палив, які не мають необхідної матеріальної бази для випуску якісної продукції. "Причини виникнення проблеми полягають у недостатності державного регулювання ринку світлих нафтопродуктів. Висока прибутковість бізнесу виробництва та реалізації неякісних нафтопродуктів дозволяє без особливих труднощів покривати всі витрати, пов'язані із застосуванням адміністративно-господарських санкцій органами контролю якості", - говориться в "Аналізі".

Від “Аратти”: із висновками компетентної перевірки важко не погодитися. Одначе, виникають питання. Невідомо, хто ж видавав дозволи на виробництво нафтопродуктів невеликим підприємствам, які не мають “необхідної матеріальної бази для випуску якісної продукції”? Чи не ті ж самі “регулювальники” від імені держави? А може неякісне пальне - це наслідок корупції та зарегульованості ринку, які не дозволяють працювати конкуренції? Чи справа у тому, що український ринок паливно-мастильних товарів є фактично закритим? Для всіх сторонніх. Звичайно, окрім однієї “братньої” держави.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.