Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


NASA розробляє космічний корабель багаторазового використання

У світі науки 10144 перегляди

Опубліковано - 1.03.2013 15:06 | Всі новини | Версія для друку

NASA розробляє космічний корабель багаторазового використання
NASA розробляє космічний корабель багаторазового використання
У вересні 2014 року NASA планує провести перший випробувальний політ американського космічного корабля багаторазового використання Orion.

На Orion NASA планує запускати астронавтів у дальній космос, у тому числі на Марс.

Під час випробувального польоту корабель віддалиться на відстань близько 6 тисяч кілометрів від Землі, що у 15 разів далі, ніж Міжнародна космічна станція.

Під час повернення він буде входити у щільні шари атмосфери зі швидкістю майже 32 тис. км на годину, а температура його поверхні перевищить 1000 градусів за Цельсієм.

Інженери NASA планують протестувати теплоізоляційне покриття Оріона та інші системи капсули.

"Тестовий політ дозволить нам вивчити умови, в яких буде перебувати корабель під час повернення з району Місяця. Ми плануємо зробити теплозахисний шар легким, безпечним і надійним", - зазначив керівник програми Orion Марк Гайєр.

Корабель розрахований на екіпаж із чотирьох осіб і спочатку буде виводитися на орбіту ракетою Delta IV з космодрому на мисі Канаверал (штат Флорида), а потім - новим важким носієм SLS, який розробляє компанія Boeing.

У 2021 році NASA планує проводити польоти Orion з екіпажем на борту.

Як повідомлялося раніше, держави, які активно займаються розробками в космічній галузі, розглядають можливість будівництва космічної станції за орбітою Місяця.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.