Аратта - На головну

21 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вищий спецсуд залишив у силі другий вирок Луценку

Пістолетне право 5015 переглядів

Опубліковано - 10.04.2013 13:34 | Всі новини | Версія для друку

Вищий спецсуд залишив у силі другий вирок Луценку
Вищий спецсуд залишив у силі другий вирок Луценку
Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних та кримінальних справ залишив у силі другий вирок екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку, пов’язаний із розслідуванням справи про отруєння кандидата в Президенти Віктора Ющенка.

Відповідну ухвалу сьогодні оголосила колегія суддів Вищого спецсуду.

Ухвала оголошувалася за відсутності Юрія Луценка та його захисника Ірини Луценко.

Як зазначається у рішенні, судом першої інстанції було прийнято рішення, що в діях Ю.Луценка, колишніх співробітників Департаменту карного розшуку МВС Олега Павлєнова і Володимира Тарасенка вбачається злочинна недбалість, а тому помилкою є позиція захисту щодо доводів, наведених на користь засуджених.

Водночас адвокати зауважили, що сьогоднішнє рішення суду жодним чином не вплине на долю Луценка, оскільки вирок у цій справі було поглинено більш суворим попереднім вироком, за яким Луценка було засуджено до 4 років позбавлення волі.

Як повідомлялося раніше, Вищий спецсуд минулого тижня розпочав розгляд касаційної скарги Луценка на вирок у другій кримінальній справі. Цим вироком Печерський районний суд Києва у серпні 2012 року засудив екс-міністра до двох років обмеження волі, визнавши його винним у службовій недбалості при розслідуванні кримінальної справи про отруєння в 2004 році кандидата в Президенти Ющенка.

Зокрема, Луценка, а також колишніх співробітників Департаменту карного розшуку МВС Тарасенка і Павлєнова звинувачували у тому, що в рамках розслідування справи про отруєння Ющенка вони нібито незаконно продовжили до 18 місяців оперативно-розшукову справу (ОРС) стосовно Валентина Давиденка, колишнього водія екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка.

Відкриття цієї ОРС дозволяло вести стеження за Давиденком і прослуховувати його телефонні розмови, що «завдало істотної шкоди правам, свободам та інтересам Давиденка, що охороняються законом», йшлося в обвинувальному висновку.

3 квітня Вищий спецсуд відхилив касацію Луценка у першій кримінальній справі, за якою його було засуджено до 4 років позбавлення волі за службові зловживання.

7 квітня Президент Віктор Янукович підписав Указ про помилування Луценка, після чого екс-міністра було звільнено з колонії.

Як відомо, Вищий спецсуд на минулому тижні розпочав розгляд касаційної скарги Луценка на вирок у другій кримінальній справі. Цим вироком Печерський районний суд Києва у серпні 2012 року засудив екс-міністра до двох років обмеження волі, визнавши його винним у службовій недбалості при розслідуванні кримінальної справи про отруєння в 2004 році кандидата в Президенти Ющенка.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.