Аратта - На головну

12 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Amnesty International: в Україні прокуратура не спроможна адекватно розслідувати злочини міліції

За право людини 5658 переглядів

Опубліковано - 11.04.2013 12:13 | Всі новини | Версія для друку

Amnesty International: в Україні прокуратура не спроможна адекватно розслідувати злочини міліції
Amnesty International: в Україні прокуратура не спроможна адекватно розслідувати злочини міліції
В Україні прокуратура не є дієвим органом у боротьбі зі злочинами, скоєними співробітниками міліції.

Про це розповіли представники міжнародної правозахисної організації Amnesty International на брифінгу, присвяченому доповіді щодо ситуації з тортурами та безкарністю міліції в Україні.

За інформацією правозахисників, під час подібних розслідувань в Україні відповідальні прокурори не проводять ретельного розслідування звинувачень, ігнорують покази свідків та медичні свідчення, тим самим стаючи на бік міліціонерів, навіть коли все вказує не на користь останніх.

“Прокурори працюють з міліціонерами над розслідуванням звичайних злочинів щодня. Вони часто перебувають у тісному контакті і особистих стосунках, - пояснює виконавчий директор Amnesty International в Україні Тетяна Мазур. - З цієї причини прокурори неохоче розслідують скарги на своїх колег”.

Ключовою рекомендацією правозахисників уряду України є створення нової незалежної інституції, яка зможе неупереджено розслідувати заяви про порушення прав людини працівниками міліції.

Україна повинна зробити це для того, щоб виконати свої міжнародні зобов’язання відповідно до Європейської конвенції про права людини і з метою виконання рішень Європейського суду з прав людини.

Amnesty International вважає, що допоки розслідування злочинів працівників міліції не здійснюватиметься незалежним слідчим органом, який не матиме функціональних зв’язків в правоохоронними органами, що розслідують загальні кримінальні злочини, розслідування не зможуть бути проведені належним чином.

“Відповідно до нового Кримінального Процесуального Кодексу України, ми закликаємо негайно створити Державне бюро розслідувань для розгляду усіх заяв про катування та інші злочини, скоєні працівниками міліції, яке має дотримуватися п’ятьох принципів – незалежності, ефективності, оперативності, громадського контролю та залучення жертв”, - підкреслюють правозахисники.

Як відомо, згідно з даними опитування Інституту соціології НАН України , лише 1% українців повністю довіряють українській міліції.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.