Аратта - На головну

20 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Український суд вважає, що за незаконний арешт Луценка відповідати не треба

Пістолетне право 4710 переглядів

Опубліковано - 1.07.2013 11:25 | Всі новини | Версія для друку

Український суд вважає, що за незаконний арешт Луценка відповідати не треба
Український суд вважає, що за незаконний арешт Луценка відповідати не треба
Києво-Святошинський районний суд Київської області не задовольнив скаргу екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на відмову слідчого Генеральної прокуратури відкрити кримінальне провадження щодо першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна, слідчого Сергія Войченка, суддів Печерського районного та апеляційного судів Києва, які винесли рішення про затримання та арешт політика.

Відповідну постанову оголосив слідчий суддя 1 липня.

"Ухвала суду за скаргою Луценка, написана у поминальні дні за Конституцією, була прогнозованою - залишити без задоволення", - написала прес-секретар Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці у мережі Facebook.

Як повідомлялося раніше, 26 грудня 2012 захист Луценка направив на ім’я генерального прокурора заяву екс-міністра про притягнення до кримінальної відповідальності Кузьміна і Войченка за прийняття ними постанови про затримання і арешт політика 26 грудня 2010.

Луценко також вимагав притягнути до кримінальної відповідальності суддів Печерського райсуду Києва та Апеляційного суду столиці - Марії-Маргарити Пілаєва, Олександра Беца, Анатолія Кузьміна, Валерія Лашевчича, Вікторії Горкавий та Сергія Вовка.

Пізніше Луценко звернувся до слідчого судді Печерського райсуду Києва із заявою про відкриття в умовах нового процесуального законодавства кримінального провадження щодо прокурорів і суддів, які приймали незаконні рішення про його арешт в 2010 році. Луценко звернувся до суду у зв’язку з рішенням Генпрокуратури щодо його аналогічної заяви, зареєстровано 28 грудня 2012 року.

4 січня кримінальне провадження щодо прокурорів і суддів було закрито «за відсутністю в діях працівників Генеральної прокуратури, суддів складу кримінальних правопорушень». Луценко подав скаргу на це рішення.

У своїй скарзі слідчому судді екс-міністр зазначає, що кримінальне провадження за його заявою було закрито без проведення досудового розслідування та без надання належної юридичної оцінки судових рішень, всупереч рішенню Європейського суду з прав людини щодо незаконності арешту Луценка.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.