Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки «покращення». На зарплати вчителів не вистачає 2 мільярди

Добробут 9564 перегляди

Опубліковано - 26.10.2013 21:31 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки «покращення». На зарплати вчителів не вистачає 2 мільярди
Хроніки «покращення». На зарплати вчителів не вистачає 2 мільярди
Додаткова потреба видатків місцевих бюджетів на оплату праці працівникам освіти у більшості регіонів України становить близько 2 мільярди гривень.

Про це заявив заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк, повідомляє "Освіта.ua".

За його словами, через недостатність видатків у більшості територій не забезпечується виплата педагогічним працівникам винагороди за сумлінну працю та допомоги на оздоровлення.

"Має місце безпідставне скасування або зменшення вчителям доплат за певні види педагогічної роботи, за виконання обов’язків тимчасово відсутніх колег, суміщення посад, примусове надання безоплатних відпусток", - зазначив Романюк.

За його даними, порушуються вимоги законодавства щодо рівня посадового окладу працівника I тарифного розряду: через урядові рішення його розмір на 295 гривень нижчий від мінімальної зарплати.

Також Романюк повідомив, що такий стан фінансування галузі призвів до невиконання встановлених ст.57 Закону "Про освіту" державних гарантій працівникам освіти.

Так, середній розмір посадових окладів педагогів складає лише 44% від законодавчо встановленого рівня.

"У зв’язку з цим кожен з педагогів недоотримує в середньому понад 3,2 тис. грн., а спеціалісти – понад 1,6 тис. грн. на місяць", - зазначив заступник голови профспілки.

"Викликає тривогу та призводить до напруження в освітянському середовищі недостача коштів на виплату зарплати працівникам більшості територій в листопаді-грудні, а також якість казначейського обслуговування навіть за їх наявності. За оперативними даними ланок Профспілки додаткова потреба видатків на оплату праці у місцевих бюджетах становить близько 2 мільярдів гривень", - заявив Романюк.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.