Аратта - На головну

16 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Amnesty International розпочала кампанію проти безкарності міліції в Україні

За право людини 9936 переглядів

Опубліковано - 12.02.2014 13:36 | Всі новини | Версія для друку

Amnesty International розпочала кампанію проти безкарності міліції в Україні
Amnesty International розпочала кампанію проти безкарності міліції в Україні
Сьогодні Amnesty International почне писати листи і петиції, проводити публічні акції проти безкарності міліції в Україні.

Як повідомила прес-служба Amnesty International Україна, в кампанії візьмуть участь Австрія, Канада, Чехія, Франція, Італія, Молдова, Нідерланди, Польща, Словаччина, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Україна і США.

В організації зазначають, що з початку протестів в Україні 21 листопада 2013 року були задокументовані численні випадки порушення прав на свободу мирних зібрань, надмірне застосування сили з боку співробітників правоохоронних органів і несправедливі судові процеси і переслідування скаржаться на дії представників держави. Також мали місце напади на журналістів і тиск на студентів.

«Сотні людей були поранені, деякі дуже серйозно, внаслідок втручання співробітників правоохоронних органів під час акцій протесту. Щонайменше чотири людини загинули під час протестів, а один чоловік помер від пневмонії, яку він отримав в результаті атаки з водомета при мінусовій температурі. Деякі протестувальники були викрадені невідомими особами і піддані тортурам, один із зниклих був знайдений мертвим. Нещодавні шокуючі кадри роздягання, приниження та побиття протестувальників Євромайдану міліціонерами привернули міжнародну увагу до проблеми катувань, жорстокого поводження та безкарності міліції в Україні», - йдеться в повідомленні Amnesty International Україна.

На думку організації, статистичні дані про масштаби жорстокого поводження з боку співробітників міліції залишаються неповними, так як не існує незалежного органу, який би відповідав за отримання і розслідування таких скарг.

«Деякі люди звертаються зі скаргами на жорстоке поводження в прокуратуру або в самих правоохоронних органів, інші - не вірять, що існуюча система може вершити правосуддя, а деякі - бояться негативних наслідків», - кажуть в організації.

Amnesty International призавала влади України забезпечити, щоб всі заяви про катування та інші види жорстокого поводження з боку правоохоронних органів були оперативно, незалежно і ефективно розслідувані.

Як повідомлялося раніше, масові протести тривають в Україні з 21 листопада 2013 року.

30 листопада міліція жорстоко розігнала мітингувальників на майдані Незалежності. 1 грудня сотні тисяч громадян вийшли на акцію протесту. Біля Адміністрації Президента в результаті провокації міліція вчинила маосве побиття протестувальників, в результаті якої поранення отрималм десятки журналістів, які виконували свої обов’язки й не були демонстрантами.

19 січня після того, як силовики не пропустили мітингувальників до будівлі Кабміну і Верховної Ради на вулиці Грушевського почалося силове протистояння між демонстрантами та правоохоронцями. В результаті зіткнень між протестувальниками і міліцією загтнули декілька демонстрантів, десятки отримали вогнепальні поранення. На сьогоднішній день зберігається перемир´я.

23 січня в мережі з´явилося відео, на якому видно, як «беркутівці» на морозі фотографуються з голим чоловіком зі слідами побоїв на тілі, після чого стусаном заганяють його в автобус.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій ”
Бенедикт Спіноза

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.