Аратта - На головну

18 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Порошенко, Меркель та Олланд закликали Путіна не визнавати «вибори» бойовиків

Політика 4868 переглядів

Опубліковано - 31.10.2014 15:09 | Всі новини | Версія для друку

Порошенко, Меркель та Олланд закликали Путіна не визнавати «вибори» бойовиків
Порошенко, Меркель та Олланд закликали Путіна не визнавати «вибори» бойовиків
Під час телефонної розмови президент України Петро Порошенко, президент Франції Франсуа Олланд, президент Росії Владімір Путін та федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорили ситуацію на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба президента України.

Сторони дійшли згоди, що врегулювання конфлікту має бути досягнуто зі збереженням суверенітету та територіальної цілісності України, особливо у контексті «виборів», що заплановані на Донбасі на 2 листопада.

Україна, Німеччина та Франція висловили спільну чітку позицію, що не визнають запланованих сепаратистами виборів, адже вони суперечать Мінським домовленостям, зокрема пункту 9 Мінського протоколу від 5 вересня, який визначає необхідність проведення дочасних місцевих виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей виключно у відповідності до українського законодавства, та закликали Росію також не визнавати ці вибори.

Водночас прес-служба Кремля повідомляє, що російська сторона виступає за встановлення «стійкого діалогу між центральною владою і представниками «ДНР» та «ЛНР», що сприятиме стабілізації ситуації».

28 жовтня міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров заявив, що Росія готова визнати результати «виборів» угруповань «ДНР» і «ЛНР».

Проросійські бойовики заявили про намір провести свої «вибори» на частині території Донбасу, яку вони наразі контролюють, 2 листопада.

Україна називає ці «вибори» нелегітимними, а підтримку Росією голосування на Донбасі вважає «деструктивною і провокаційною».

Одним з пунктів «мінського протоколу» від 5 вересня є забезпечення «проведення дострокових місцевих виборів згідно з законом України «Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей».

Згідно з цим законом, місцеві вибори в окремих районах Донбасу призначені на 7 грудня.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.