Аратта - На головну

18 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


За рівнем інтеграції в ЄС Україна «пасе задніх» серед підписантів асоціації

Політика 5288 переглядів

Опубліковано - 21.11.2014 12:44 | Всі новини | Версія для друку

За рівнем інтеграції в ЄС Україна «пасе задніх» серед підписантів асоціації
За рівнем інтеграції в ЄС Україна «пасе задніх» серед підписантів асоціації
Україна досі лишається на останньому місці серед країн, що підписали Угоди про асоціацію.

Про це свідчить індекс, представлений в Батумі, під час Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (СхП).

Згаданий індекс оцінює зближення країн регіону з Євросоюзом.

Лідером СхП є Молдова,на другому місці – Грузія, яка протягом року показала найбільший прогрес. Як відомо, ці країни, а також Україна влітку підписали Угоди про асоціацію.

Від початку існування СхП (у 2009 році) Україну називали безумовним лідером в сфері євроінтеграції.

Після 2011 року ми опинилися на другому місці, лідером партнерства стала Молдова.

В 2013 році Індекс СхП продемонстрував, що Україна втратила також другу позицію та спустилася на третє місце, а друге місце посіла Грузія.

Індекс 2014 року показав, що протягом року, що минув, прогрес України в усіх сферах був повільнішим, ніж в інших лідерів, тому відставання України від Молдови та Грузії лише посилилося.

Індекс СХП вимірюється у трьох блоках – зв’язок з ЄС, наближення (нормативної бази) до норм ЄС, а також менеджмент в сфері євроінтеграції.

Лише за одним блоком з трьох Україна лишається на другому місці, при цьому розрив із третім місцем скоротився порівняно з 2013 роком. У двох інших блоках наша держава має суттєве відставання від Молдови та Грузії.

Організатори дослідження, що проводиться в рамках СхП, зазначають, що наведені показники не враховують реформ, проведених восени.

"Індекс готувався за ситуацією станом на кінець липня, а до цього часу в Україні відбулися лише невеликі зміни", - прокоментував погіршення позиції України Леонід Літра, експерт Інституту світової політики.

Нагадаємо, 16 вересня Верховна Рада України синхронно з Європейським парламентом ратифікувала угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

На цей час процедуру ратифікації Угоди про асоціацію України і Євросоюзу повністю завершили з 28 країн-членівЄС Румунія, Словаччина, Литва, Латвія, Мальта і Болгарія. Також ратифікацію завершила сама Україна. Крім того, ратифікацію угоди підтримав Європейський парламент.

Угода формально набуде чинності після того, як ратифікаційні процедури завершать усі країни, що може протривати й кілька років. Із 1 листопада, ще до завершення ратифікаційного процесу, розпочалося тимчасове застосування угоди.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе ”
Діяння апостолів, 17, 24

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.