Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Спецслужби Америки розслідують масштабну спецоперацію Кремля всередині США

Світ навколо нас 6783 перегляди

Опубліковано - 6.09.2016 11:03 | Всі новини | Версія для друку

Спецслужби Америки розслідують масштабну спецоперацію Кремля всередині США
Спецслужби Америки розслідують масштабну спецоперацію Кремля всередині США
Спецслужби та правоохоронці США розслідують “широку спецоперацію Росії всередині США покликану посіяти у громадськості недовіру до майбутніх президентських виборів та політичних інститутів США”.

Про це, з посиланням на джерела у розвідці та Конгресі США пише впливове видання The Washington Post.

"Спецслужби США прагнуть зрозуміти масштаб та цілі російської кампанії, яка включає у себе кібер інструменти для зламу систем, які використовуються у політичному процесі, що розширює здатність Росії поширювати дезінформацію", - йдеться у статті.

Повідомляється, що контр-операцію американських правоохоронців очолює Директору національної розвідки Джеймс Клеппер.

"Дирекцію національної розвідки турбує це питання і ми працюємо за цим напрямком”, - розповів виданню колишній співробітник ЦРУ Чарльз Аллен, який посвячений у деталі ситуації.

Відзначається, що розвідка США не має "конкретних доказів" втручань з боку Росії, чи планів Москви.

Минулого тижня компанія ThreatConnect, що займається питаннями кібербезпеки повідомила, що у результаті розслідування зламів електронної бази виборців у США, отримала докази причетності до них Росії. Повідомлялось, що одна з IP-адрес 5.149.249.172, які було використано для зламу баз виборців виявилася спільною із тією, яку було використано у ході кібератак в Україні, Туреччині та Німеччині раніше цього року.

Президентська кампанія у США відбувається на тлі численних повідомлень ЗМІ про активне втручання кібер злочинців, яких пов’язують із Росією, у роботу виборчих штабів Демократичної партії США, викрадення особистих даних виборців в окремих штатах. Ряд провідних ЗМІ при цьому називає конкурента кандидата від Демократичної партії США Гілларі Клінтон, республіканця Дональда Трампа "бажаним для Кремля" кандидатом у президенти США.

У центрі виборчої кампанії також перебуває скандал пов’язаний із використанням Клінтон приватного імейл сервера у ході роботи на посаді Держсекретаря США та подальше розслідування ФБР з даного приводу, яке вказало на видалення стороною Клінтон десятків тисяч імейлів періоду її роботи в уряді США. Частина цих імейлів була пізніше оприлюднена у тому числі сайтом Wikileaks. Публікації серед іншого викрили організовані спроби лідерів Демпартії США створити для Клінтон переваги у ході виборів та ін.

Звертаючись до Росії, республіканець Дональд Трамп у серпні, закликав знайти решту імейлів, які на його думку Галларі пробує приховати від американської правоохоронної системи.

Втручання Росії у вибори у США тривалий час привертає увагу американських політиків. Лідер демократичної меншості в сенаті США Гарі Рід у серпні надіслав листа до ФБР із проханням провести розслідування загрози російського уряду для президентських виборів у США, – повідомляє видання The Hill.

«Віднедавна мене непокоїть, що загроза впливу уряду Росії на результати виборів у США є більш значною, ніж загалом відомо, і може включати намір фальсифікувати офіційні результати виборів», – написав Рейд у листі.

Обидва претенденти на президентське крісло у США мають колосально низькі рейтинги довіри, а для їх прихильників характерне тотальне несприйняття опонента. Штаби Трампа та Клінтон активно демонізують кандидата-супротивника та його виборців.

Корумпованою та залежною від закулісних груп впливу, називають Клінтон у Трампа. У расизмі, сексизмі та поширенні нетерпимості звинувачують Дональда Трампа та його сторонників - у Клінтон.

Раніше колишній конгресмен США від Республіканської партії. Джордж Нетеркатт (George R. Nethercutt) попередив про можливість повстання у США у разі, якщо громадяни зневіряться у політичній системі.

"Коли громадяни вважають, що обрані представники не мають хороших людських якостей, або опікуються лише власними інтересами, що корупція влади це правило, а не виключення - відбуваються повстання", - попередив політик.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.