Аратта - На головну

16 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Омбудсмени України і Росії зустрілися з фігурантами справи «26 лютого»

Імперія «Совок» Регіон: Автономна республіка Крим 5788 переглядів

Опубліковано - 26.12.2016 23:17 | Всі новини | Версія для друку

Омбудсмени України і Росії зустрілися з фігурантами справи «26 лютого»
Омбудсмени України і Росії зустрілися з фігурантами справи «26 лютого»
Омбудсмени України і Росії Валерія Лутковська та Тетяна Москалькова провели зустріч у СІЗО №1 Сімферополя з фігурантами справи «26 лютого» Алі Асановим і Мустафою Дегерменджі.

«Після зустрічі з Ахтемом Чийгозом омбудсмени Москалькова і Лутковська також провели зустрічі зі ще двома політичними в’язнями у справі «26 лютого» Алі Асановим і Мустафою Дегерменджі», – написав Полозов написав на своїй сторінці в Facebook.

Адвокат сподівається, що «подальша взаємодія в сфері захисту прав людини на визнаній ООН окупованою територією Криму може позитивним чином позначитися на долі Ахтема Чийгоза, інших політв’язнів».

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська 26 грудня в СІЗО зустрілася з заступником голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтемом Чийгозом.

Раніше в офісі українського омбудсмена повідомили, що Росія дозволила уповноваженому Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковській відвідати трьох із 42 українських політв’язнів в анексованому Криму.

26 грудня адвокат Микола Полозов заявив, що суд в анексованому Криму несподівано переніс засідання у справі Чийгоза на наступний день. Захисник припустив, що це могло бути пов’язане з присутністю в Криму омбудсмена Валерії Лутковської, з «метою виключити спілкування Лутковської з Чийгозом у СІЗО і можливістю її відвідування суду».

Ахтема Чийгоза затримали в січні 2015 року за участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року. Тоді мітингувальникам протистояли проросійські активісти, в тому числі, з партії «Русское единство». Російська влада анексованого Криму звинувачує Чийгоза в організації масових заворушень.

«Справу Чийгоза» російський суд розглядає в рамках «справи 26 лютого» після того, як 20 липня суд на закритому засіданні розділив цю справу на дві: окремо – щодо заступника голови Меджлісу кримських татар Ахтема Чийгоза, і окремо щодо інших фігурантів процесу – Алі Асанова і Мустафи Дегерменджі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.