Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄС готовий ще більше підтримувати “нормандський формат”

Світ навколо нас 5185 переглядів

Опубліковано - 6.02.2017 23:20 | Всі новини | Версія для друку

ЄС готовий ще більше підтримувати “нормандський формат”
ЄС готовий ще більше підтримувати “нормандський формат”
Європейський Союз і надалі підтримує роботу в “нормандському форматі” задля припинення бойових дій на Донбасі, заявила керівниця зовнішньополітичного відомства ЄС Федеріка Могеріні.

Європейський Союз і далі підтримує роботу в "нормандському форматі" для врегулювання ситуації на Донбасі. Про це заявила верховна представниця ЄС з питань зовнішньої і безпекової політики Федеріка Могеріні в понеділок, 6 лютого, на прес-конференції після проведення засідання Ради ЄС з питань закордонних справ. "Разом з усіма міністрами (держав-членів ЄС. - Ред.) ми ще раз підтвердили (...) нашу готовність ще більше супроводжувати та підтримувати роботу наших колег у "нормандському форматі", - зауважила вона.

Керівниця зовнішньополітичного відомства ЄС також наголосила, що Євросоюз і надалі висловлюється за цілковите виконання мінських домовленостей та подальше проведення програми реформ в Україні. Утім, однією з запорук успішного втілення цих реформ лишається, на думку Могеріні, покращення ситуації з безпекою в країні. На тлі цього вона зазначила, що загострення ситуації, яке спостерігалося останніми днями на Донбасі, "дуже непокоїло" Брюссель.

Санкції проти Росії слід подовжити

14 держав-членів ЄС, у тому числі Великобританія, Швеція та Данія закликали у спільній заяві підтримати Київ, повідомляє інформагенція Reuters. Ця підтримка, на їхній погляд, має включати надання українським громадянам безвізового режиму та ратифікацію угоди про асоціацію.

Водночас, на думку міністра закордонних справ Великобританії Бориса Джонсона, санкції проти Росії слід зберегти. "Не має жодних підстав для пом’якшення санкцій", - зазначив британський міністр.
Федеріка Могеріні теж запевнила, що ЄС ніколи не визнає анексії Росією Криму. "Не можу сказати, яке до цього ставлення в адміністрації США, але я можу сказати, що європейці й надалі дотримуються цієї позиції", - наголосила вона.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.