Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Провідні ядерні держави модернізують свою зброю

Світ навколо нас 4420 переглядів

Опубліковано - 3.07.2017 15:12 | Всі новини | Версія для друку

Провідні ядерні держави модернізують свою зброю
Провідні ядерні держави модернізують свою зброю
За даними Стокгольмського інституту досліджень проблем миру (SIPRI) за останній рік кількість ядерної зброї в світі зменшилася, однак провідні держави все активніше інвестують в його модернізацію.

Про це йдеться у своєму щорічному звіті, представленому в понеділок, 3 липня.

Зокрема, 93 відсотки світового ядерного арсеналу припадає на частку двох країн: Росія, яка має 7 тисяч ядерних боєголовок і США - 6,8 тисяч, з них на озброєнні знаходяться відповідно 1 950 і 1 800. Частину ділять сім держав: Франція, Велика Британія, Китай, Індія, Пакистан, Ізраїль і Північна Корея.

Загалом, за даними співробітників інституту, у 2017 році в світі налічується 14 935 ядерних боєголовок (в 2016 році ця цифра становила 15 395).

Хоча останнім часом у міжнародних переговорах про заборону ядерної зброї було досягнуто прогресу, всі без винятку ядерні держави як і раніше здійснюють довгострокові програми модернізації своїх стратегічних сил, пояснює експерт SIPRI Шеннон Кайл.

"Це говорить про те, що жодна з цих країн в доступному для огляду майбутньому не готова відмовитися від свого ядерного арсеналу", - вважає фахівець.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.