Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


США вперше випробували лазерну зброю

Світ навколо нас 5907 переглядів

Опубліковано - 18.07.2017 12:15 | Всі новини | Версія для друку

США вперше випробували лазерну зброю
США вперше випробували лазерну зброю
Військово-морський флот США провів перше в світі випробування лазерної зброї.

Про це повідомляє телеканал CNN.

Система лазерної зброї (LaWS) розгорнута на борту корабля-амфібії USS Ponce.

"Вона більш точна, ніж куля. Це не вузькоспеціалізована система озброєння, як деяке інше озброєння, що є у військових, яке діє лише в відношенні повітряних контактів, або тільки проти цілей на поверхні або тільки, наприклад, наземних цілей, в цьому випадку це дуже універсальна зброя, вона може бути використана проти безлічі цілей ", - заявив капітан корабля Крістофер Уелс.

LaWS - це зброя, з якою не зрівняється жодна інша коли-небудь винайдена зброя, пише CNN.

LaWS стріляє, за визначенням, зі швидкістю світла, що, для порівняння, в 50 тисяч разів швидше міжконтинентальних балістичних ракет.

"Вона вистрілює величезну кількість фотонів на об’єкт, що наближається", - пояснює керуючий системою офіцер Кейл Хьюз.

"Ми не турбуємося через вітер, через дальність дії, ми не хвилюємося ні через що інше. Ми можемо уразити цілі зі швидкістю світла", - говорить він.

Для тестування зброї військові запустили ціль - безпілотний літак, зброю, яку все частіше використовує Іран, Північна Корея, Китай, Росія та інші противники, повідомляє телеканал.

Як зазначає Хьюз, немає необхідності "вести" ціль.

"Ми робимо постріл зі швидкістю світла, тож це просто точка і постріл - ми бачимо її, фокусуємося на ній і можемо знищити ціль", - сказав Хьюз.

Під час пострілу в одну мить крило безпілотника загорілося, нагрівшись до температури в тисячі градусів, і ціль впала в воду.

Постріл стався тихо і невидимо.

"Вона діє в невидимій частині електромагнітного спектру, так що ви не бачите променя, вона не виробляє ніяких звуків, вона повністю беззвучна і неймовірно ефективна в тому, що робить", - заявив Хьюз.

Зброя надзвичайно точна, що значно знижує побічну шкоду.

"Я можу прицілитися в будь-яке конкретне місце на цілі і знешкодити або знищити за необхідності", - сказав Уеллс.

"Це зменшує побічну шкоду - мені більше не потрібно турбуватися про радіус за межами цілі, в якому потенційно можуть бути об’єкти, які я не хочу знищити".

Для роботи системи вартістю $ 40 млн потрібен тільки запас електрики, що виробляється невеликим генератором, і команда з 3 осіб.

Поки лазер призначений для ураження літаків і маленьких кораблів. При цьому, як повідомляє CNN, ВМФ розробляє потужні системи другого покоління, для ураження більш значних цілей: ракет. Ці розробки залишаються засекреченими.


Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.