Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Спецслужби ФРН очікують втручання РФ у вибори

Світ навколо нас 4345 переглядів

Опубліковано - 28.08.2017 15:54 | Всі новини | Версія для друку

Спецслужби ФРН очікують втручання РФ у вибори
Спецслужби ФРН очікують втручання РФ у вибори
Глава відомства з охорони конституції Німеччини Ганс-Ґеорґ Маасен попереджає, що Росія має можливості для дезінформації під час виборів до Бундестагу.

Росія не зацікавлена у втручанні в заплановані на 24 вересня вибори до Бундестагу, але має для цього можливості. Таку думку в інтерв’ю газеті Welt am Sonntag висловив очільник Федерального відомства з охорони конституції Німеччини Ганс-Ґеорґ Маасен (Hans-Georg Maaßen). "Ми виходимо з того, що Росія в змозі почати кампанії з дезінформації у зв’язку з виборами до Бундестагу", - зазначив він.

Але неясно, чи є така кампанія зараз у планах Кремля. "Можливо, там також не зацікавлені у подальшому обтяженні відносин з Німеччиною", - зазначив Маасен.

За його словами, зараз немає доказів про причетність російських спецслужб до кібератаки на Бундестаг. "Для спецслужб практично неможливо знайти придатні для використання в суді докази того, що Росія, наприклад, стоїть за кібератаками на Бундестаг", - зазначив він.

Водночас, за його словами, шпигунська діяльність російських спецслужб у Німеччині залишається інтенсивною.

Згідно з даними Федерального відомства з охорони конституції, на Німеччину неодноразово вчинялися кібератаки з Росії. Їхніми мішенями були передусім міністерство закордонних справ ФРН, міністерства економіки та фінансів, німецькі диппредставництва за кордоном, відомство канцлерки та Бундесвер. Один з таких нападів на сервери Бундестагу було зроблено навесні 2015 року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.