Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тіллерсон і Лавров обговорили у Нью-Йорку виконання мінських домовленостей

Світ навколо нас 4917 переглядів

Опубліковано - 18.09.2017 10:40 | Всі новини | Версія для друку

Тіллерсон і Лавров обговорили у Нью-Йорку виконання мінських домовленостей
Тіллерсон і Лавров обговорили у Нью-Йорку виконання мінських домовленостей
Державний секретар США Рекс Тіллерсон і міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров завершили свою зустріч в Нью-Йорку напередодні відкриття 18 вересня Генеральної асамблеї ООН.

Російське державне інформаційне агентство «ТАСС» з посиланням на МЗС Росії повідомляє, що зустріч тривала менш ніж 50 хвилин і була закритою для преси. Повідомляється, що переговори проходили в приміщенні постійного представництва Росії в ООН.

«Сторони обговорили взаємодію щодо сирійської кризи та інші аспекти ситуації на Близькому Сході і на півночі Африки, а також хід реалізації мінських домовленостей», – йдеться в повідомленні.

Інших деталей бесіди російська сторона не надала.

Водночас офіційна представниця Держдепартаменту США Гізер Науерт підтвердила, що дипломати «зустрілися сьогодні увечері в Нью-Йорку в кулуарах Генеральної асамблеї ООН».

«Вони закликали до вирішення військових операцій у Сирії, зменшення насильства і створення умов для просування Женевського процесу», – сказала вона.

Раніше 16 вересня держсекретар США Рекс Тіллерсон і очільник російського МЗС Сєргєй Лавров мали телефонну бесіду, під час якої, серед іншого, також ішлося про «необхідність активізації зусиль щодо виконання мінських домовленостей».

21 вересня Сєргєй Лавров виступатиме перед Генеральною асамблеєю ООН, тоді як президента Росії Владіміра Путіна на асамблеї не буде. У свою чергу, президент США Дональд Трамп планує виступити перед ООН 19 вересня.

Раніше повідомлялося, що виступ українського президента очікується 20 вересня. Як заявив днями Петро Порошенко, у перебігу Генасамблеї ООН, він, серед іншого, порушить питання про введення миротворців ООН на окуповану частину Донбасу, звільнення українських заручників, а також ініціюватиме створення «міжнародної групи друзів» для координації спільних кроків і дій щодо деокупації Криму.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.