Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Перше враження про людину майже завжди хибне

У світі науки 15748 переглядів

Опубліковано - 7.12.2017 11:19 | Всі новини | Версія для друку

Люди, які виглядають радісними, навіть якщо не посміхаються, при першій зустрічі багатьом здаються такими, що заслуговують довіри. А людина, вираз обличчя якої висловлює гнів, може вважатися такою, що не заслуговує довіри.
Люди, які виглядають радісними, навіть якщо не посміхаються, при першій зустрічі багатьом здаються такими, що заслуговують довіри. А людина, вираз обличчя якої висловлює гнів, може вважатися такою, що не заслуговує довіри.
За словами професора Прінстонського університету Алекса Тодорова, висновки, які ми робимо про характер нової людини під час зустрічі з нею, зазвичай засновані на виразі її обличчя. Однак це рідко відповідає істині.

Такі неправильні припущення можуть перешкодити нам знайти супутника життя або отримати ідеальну роботу, розповідає The Daily Mail.

Люди, які виглядають радісними, навіть якщо не посміхаються, при першій зустрічі багатьом здаються такими, що заслуговують довіри. А людина, вираз обличчя якої висловлює гнів, може вважатися такою, що не заслуговує довіри. Крім того, ознаки недосипання і бліду шкіру часто пов’язують з низьким рівнем інтелекту. Все це може сформувати у нас неправильне уявлення про людину.

Професор Тодоров і його колеги провели експеримент. Учасникам показували обличчя сотні людей і просили оцінити їх надійність, привабливість, компетентність та інші характеристики. Дослідження показало, що людей з "типовими" обличчями добровольці частіше наділяли позитивними характеристиками. Так, судячи з усього, наше перше враження будується на минулому досвіді. Тому експерт не радить покладатися тільки на нього.

Результати дослідження Алекса Тодорова були опубліковані в журналі Nature Human Behavior.

Професор також додав, що наші хибні перші враження стають все більш важливими в цифровому світі, де роботодавці вибирають кандидатів на основі їхніх профілів в соціальних мережах.

«В ідеалі, ви б розмістили різні зображення на LinkedIn, ніж на Facebook. Різні образи однієї людини можуть генерувати абсолютно різні враження. Людина може виглядати привабливо і компетентною в одному образі і простацькою і не дуже розумною в іншому», - сказав Тодоров.
Перше враження про людину - найчастіше хибне
Перше враження про людину - найчастіше хибне

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Там, де закінчується здоров'я, там, де закінчуються гроші, там, де закінчується здоровий людський розум, - там всюди починається християнство ”
Генріх Гейне

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.