Аратта - На головну

18 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Створено Центр реагування на кіберзагрози

Захист держави 5298 переглядів

Опубліковано - 2.02.2018 14:46 | Всі новини | Версія для друку

Створено Центр реагування на кіберзагрози
Створено Центр реагування на кіберзагрози
Центр реагування на кіберзагрози, який було створено на базі Держспецзв’язку, - практичний механізм завчасного виявлення кіберзагроз та ефективної протидії кібератакам.

Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, відкриваючи Центр реагування на кіберзагрози.

За його словами, Центр реагування на кіберзагрози створено з використанням найкращих світових технологій з кіберзахисту. «Сьогодні ми зробили важливий крок до розбудови національної системи кібербезпеки», - зазначив Турчинов, додавши, що вже зараз період реагування на кіберзагрози та сповіщення про них скорочено у десятки разів.

Він повідомив, що технологічні можливості Центру дозволяють не лише виявляти кібератаки, а й оперативно попереджати про них, проводити аналіз вразливостей, аномалій, шкідливих програм і вірусів, і негайно реалізовувати заходи протидії.

«Сьогодні принципово змінюється тактика кіберзахисту. Від реагування постфактум, тобто вже після масштабного нанесення шкоди інформаційним ресурсам і системам, як це відбувалося під час останніх кібератак минулого року, ми переходимо до дій на випередження та максимальної локалізації можливих уражень», - зазначив Турчинов.

«Для розбудови повного периметру кіберзахисту ще потрібен час і ресурси», - сказав він, додавши, що це завдання неможливо повністю реалізувати без взаємодії приватного сектору з державним. «Це передбачає входження до захищеного контуру суб’єктів критичної інфраструктури, насамперед, галузей енергетики, фінансового, транспортного секторів тощо та розширення системи кіберзахисту на всі регіони України», - підкреслив він.

Секретар РНБО України наголосив, що Центр реагування має стати «ядром національної системи кіберзахисту державних інформаційних ресурсів і критичної інфраструктури України та однією з ключових ланок прийняття оперативних рішень Національним центром кібербезпеки РНБО».

«Дуже важливо, - наголосив Турчинов, що Центр - це технічна платформа взаємодії Держспецзвязку, СБУ, Нацполіції, тобто тих структур, які забезпечують кібербезпеку в країні. Це на порядок підвищує ефективність та оперативність роботи правоохоронних структур з протидії та розслідування кіберзлочинів».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Розум може підказати, чого слід уникати, і тільки серце промовляє, що слід робити”
Жозеф Жубер

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.