Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Хакери викрали документи німецького МЗС

Світ навколо нас 4494 перегляди

Опубліковано - 4.03.2018 12:43 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Хакери викрали документи німецького МЗС
Кібервійна. Хакери викрали документи німецького МЗС
Хакери, які здійснили атаку на сервери уряду Німеччини, викрали документи міністерства закордонних справ країни, які містили дані про Росію.

Хакери, які атакували сервери німецького уряду, вкрали певну кількість документів міністерства закордонних справ ФРН. Про це з посиланням на джерела в органах безпеки повідомляє в неділю, 4 березня, німецька газета Bild am Sonntag. Як зазначається, документи взяті з доповіді про Росію та Східну Європу. І оскільки кількість викрадених даних була незначною, то програма, що захищає комп’ютерні мережі, не спрацювала, зазначається у повідомленні.

Напередодні інша німецька газета Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung з посиланням на власні джерела повідомляла, що проникнення до серверу німецького МЗС відбувалося через курси підвищення кваліфікації для німецьких дипломатів, які проводила Федеральна академія громадського управління - інститут, розташований неподалік від Кельна. Курси проходили у формі дистанційного навчання в інтернеті.

Нагадаємо, 28 лютого стало відомо, що хакери проникли в "Інформаційну мережу Берлін-Бонн" (IVBB), яка використовується відомством федерального канцлера Німеччини, федеральними міністерствами та службами безпеки, а також Бундестагом та Бундесратом. Сервери, на які здійснена атака, вважалися особливо надійно захищеними від нападів ззовні. Керівник німецького МВС Томас де Мезьєр запевнив, що напад було ізольовано та взято під контроль.

Німецькі ЗМІ також з посиланням на джерела в органах безпеки повідомляли, що за хакерською атакою може стояти російська група Snake, яка також відома під назвами Turla або Uruburos й існує з 2005 року. За даними Федерального відомства із захисту конституції, група Snake має "дуже складне та високоякісне шкідливе програмне забезпечення", яке дозволяє проникати у мережі державних установ та компаній.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.