Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Вибори” Путіна. Росія заборонила діяльність німецької неурядової організації

Імперія «Совок» 4703 перегляди

Опубліковано - 14.03.2018 20:32 | Всі новини | Версія для друку

“Вибори” Путіна. Росія заборонила діяльність німецької неурядової організації
“Вибори” Путіна. Росія заборонила діяльність німецької неурядової організації
За п’ять днів до президентських виборів російський уряд заборонив діяльність неурядової організації з Німеччини. Організація European Platform for Democratic Elections підтримувала спостерігачів на виборах.

Міністерство юстиції Росії у вівторок, 13 березня, включило до списку "небажаних" у Росії дві організації, що займаються темою виборів. "До переліку іноземних та міжнародних неурядових організацій, чию діяльність визнано небажаною на території Російської Федерації, мін’юстом Росії включено: European Platform for Democratic Elections (EPDE, "Європейська платформа за демократичні вибори") та International elections study center (IESC, "Міжнародний центр електоральних досліджень")", - йдеться в повідомленні російського відомства. Підставою, зазначається, стало рішення заступника генпрокурора РФ.

EPDE є німецькою організацією, а IESC - литовською. Обидві організації повинні були надавати підтримку спостерігачам на виборах президента Росії, які відбудуться 18 березня і на яких, як очікується, знову переможе Владімір Путін.

Серед установ, які сприяють діяльності EPDE - міністерство закордонних справ ФРН, Єврокомісія, фонд "Відкрита Росія" та інші.

Очільниця EPDE, Штефані Шиффер (Stefanie Schiffer) розкритикувала рішення російського мін’юсту: "Ми протестуємо проти зарахування нас до "небажаних організацій" і проти загальної криміналізації та дискредитації наших організацій-членів (які входять в EPDE. - Ред.) . Ми вимагаємо негайного відкликання даного рішення російського мін’юсту".

Як зазначається у прес-релізі EPDE, російський уряд намагається використати ухвалений у 2015 році закон Росії про "небажані організації", аби "адміністративно побороти міжнародну співпрацю демократичних рухів". Співробітникам організацій, які віднесено до "небажаних", загрожує позбавлення волі на термін до шести років. Нині у списку 13 організацій, серед яких EPDE є першою з Німеччини.

Росія ще в 2012 році посилила боротьбу з неурядовими організаціями, які отримують фінансування з-за кордону і є "політично активними". Їх у Росії реєструють як "іноземних агентів". Під час проведення заходів цими організаціями в друкованих матеріалах цей статус також повинен бути вказаний. Передовсім ця норма стосується правозахисників на кшталт Amnesty International, але також і фондів на кшталт "Фонду Конрада Аденауера".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.