Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія заборонила військовим розміщувати будь-що в Інтернеті

Імперія «Совок» 3287 переглядів

Опубліковано - 15.02.2019 11:04 | Всі новини | Версія для друку

Росія заборонила військовим розміщувати будь-що в Інтернеті
Росія заборонила військовим розміщувати будь-що в Інтернеті
Росія намагається заборонити своїм солдатам обмінюватися інформацією в Інтернеті.

Законопроектом пропонується заборонити військовослужбовцям і резервним військовим розміщувати що-небудь в Інтернеті, що дозволило б аутсайдерам почерпнути інформацію про їхнє місцезнаходження або роль у війську.

Законопроект, який був схвалений законодавцями в другому з трьох читань у парламенті у вівторок, говорить, що заборона пошириться на фотографії, відео, дані геолокації або іншу інформацію.

Закон також заборонятиме військовослужбовцям обмінюватися інформацією про інших військовослужбовців або родичів військовослужбовців, а ті, хто порушить заборону, підлягатимуть дисциплінарним заходам.

«Інформація, якою діляяться солдати в інтернеті або в засобах масової інформації, використовується ... у певних випадках для формування упередженої оцінки державної політики Росії», – сказано в пояснювальній записці.

Журналісти-розслідувачі часто черпають інформацію з відкритих даних, щоб дослідити імовірну роль Росії в підпільних операціях за кордоном.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.