Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна гармонізувала з європейськими понад 90 відсотків стандартів

Економіка 4148 переглядів

Опубліковано - 10.04.2019 18:58 | Всі новини | Версія для друку

Україна гармонізувала з європейськими понад 90 відсотків стандартів
Україна гармонізувала з європейськими понад 90 відсотків стандартів
Після ліквідації майже всіх радянських ГОСТів Україна привела понад 90 відсотків своїх національних стандартів у відповідність до європейських, повідомив віце-прем’єр-міністр України Степана Кубів.

Україна в рамках гармонізації технічних вимог і регламентів з європейськими стандартами гармонізувала 91 відсоток національних стандартів. Про це в середу, 10 квітня, повідомив віце-прем’єр-міністр Степана Кубів, інформує міністерство економічного розвитку і торгівлі України. "Угода про вільну торгівлю з ЄС відкрила нові можливості для експорту української промислової продукції, але на рівні технічних і технологічних вимог було багато роботи", - зазначив він.

За словами Кубіва, у 2016 році було ліквідовано 90 відсотків радянських ГОСТів. "Замість цього було розроблено і прийнято 5105 національних стандартів, і тепер 91 відсоток гармонізовано зі стандартами ЄС", - зазначив віце-прем’єр.

У 2019 році заплановано прийняти ще три тисячі стандартів. Через кілька років будуть скасовані всі радянські ГОСТи, їх замінять європейські стандарти, додав Кубів.

Окрім того, за його словами, отримане Україною в 2018 році повноправне членство в Метричній конвенції відкриває додаткові можливості для експорту. "Ми отримали визнання української системи вимірювань та її відповідності міжнародним вимогам з боку всіх 59 країн-членів Конвенції. Це обов’язкова умова, щоб Україна набула повноправного членства в Міжнародній організації законодавчої метрології і продовжувала роботу над укладенням Угоди з ЄС про оцінку відповідності та прийнятності промислових товарів (АСАА)", - зазначив він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.