Аратта - На головну

27 листопада 2025, четвер

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Добробатовці судяться з Росією у ЄСПЛ

Війна з Росією (АТО) 3557 переглядів

Опубліковано - 19.08.2019 09:14 | Всі новини | Версія для друку

Добробатовці судяться з Росією у ЄСПЛ
Добробатовці судяться з Росією у ЄСПЛ
Нові докази присутності російських військ на Донбасі і участі в битві за контроль над Іловайськом долучать до справи українських добровольців проти Росії, яку розглядає Європейський суд з прав людини.

Про це повідомляє видання The Guardian, передає Голос Америки.

Лондонська компанія Forensic Architecture оприлюднила свідчення участі росіян у битві за Іловайськ 2014 року. Серед доказів - присутність танку моделі Т72В3, яку використовують лише російські збройні сили, супутникові знімки збройних конвоїв з Росії та інше. Дослідники виявили біля 300 російських бойових машин біля українських міст Іловайськ та Луганськ.

"Битва за контроль над Іловайськом стала визначальним моментом в конфлікті 2014 року в Україні, - наголошують дослідники. - Українські збройні сили, які мали перевагу над проросійськими сепаратистами в регіоні, зазнали поразки".

Позов проти Росії спрямували 25 добровольців батальйону Донбас, яким вдалось вижити у так званому "Іловайськоу котлі". Добровольці перебували у полоні проросійських бойовиків, де піддавались тортурам і залучались до примусової праці, йдеться в позові.

Свідчення участі російських сил в конфлікті є надзвичайно важливими у справі, адже Росія відкидає свою долученість, наголошує видання.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Війна з Росією (АТО)»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.