Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Зеленський в ООН закликав допомогти подолати головну перешкоду сталому розвитку України – війну

Влада 4020 переглядів

Опубліковано - 25.09.2019 11:00 | Всі новини | Версія для друку

Зеленський в ООН закликав допомогти подолати головну перешкоду сталому розвитку України – війну
Зеленський в ООН закликав допомогти подолати головну перешкоду сталому розвитку України – війну
Президент Володимир Зеленський закликав світову спільноту підтримувати Україну в поверненні українських територій політико-дипломатичним шляхом, припиненні війни і встановленні миру.

Під час участі у Діалозі лідерів на саміті ООН із питань Цілей сталого розвитку в рамках 74-ї сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку (США) український президент наголосив, що російська агресія перешкоджає розвиткові України.

Показники України можуть і повинні бути значно кращими, бо країна обрала правильний шлях до розвитку і тепер настав час рухатися ним «швидше та впевненіше», наголосив Зеленський.

«На цьому шляху сьогодні два бар’єри. Перший – це внутрішньополітична традиція, коли важливі для розвитку реформи отримують спротив. Але з цим нова українська влада обов’язково впорається. Другий бар’єр набагато складніший. І нам його не подолати без міжнародної підтримки. Це війна внаслідок російської агресії проти України», – сказав він.

Президент нагадав, що через окупацію Криму й частини Донбасу в Україні було зруйновано критично важливу інфраструктуру та промислові об’єкти, втрачено міжгалузеві зв’язки і «найголовніше – Україна втратила понад 13 тисяч громадян».

«Сталий розвиток неможливий під звуки пострілів і вибухів, неможливий там, де панують агресивні геополітичні стратегії, що аплодують вторгненню до інших держав і порушенню прав і свобод людини», – сказав український президент.

Президент Володимир Зеленський перебуває із візитом у США, 24 вересня він мав низку зустрічей зі світовими лідерами, зокрема, з канцлеркою Німеччини Анґелою Меркель, генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенберґом, прем’єр-міністром Італії Джузеппе Конте, президентом Казахстану Касимом-Жомартом Токаєвим.

Очікується, що 25 вересня президент України проведе переговори зі своїм американським колегою Дональдом Трампом.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У нашого Українського народу існує повір’я, що від тих батьків, які не дотримуються звичаїв, родяться діти, що стають вовкулаками. Вовкулака, бувши в людській постаті, до церкви не ходить, з людьми не вітається і звичаїв людських не знає”
Олекса Воропай

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.