Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Путін вважає, що мирне населення під час війни - безправне

Імперія «Совок» 4345 переглядів

Опубліковано - 18.10.2019 16:10 | Всі новини | Версія для друку

Путін вважає, що мирне населення під час війни - безправне
Путін вважає, що мирне населення під час війни - безправне
Президент Росії Володимир Путін вніс на розгляд Держдуми законопроект про вихід Росії з міжнародного договору, за яким раніше СРСР визнавав компетенції комісії з розслідування порушень прав мирних громадян під час збройних конфліктів.

У пояснювальній записці до законопроекту мовиться, що причинами відмови визнавати компетенцію комісії є «істотно зростаючі ризики нинішньої міжнародної обстановки» і «ризики зловживання повноваженнями комісії в політичних цілях з боку недобросовісних держав». Про які саме зловживання і держави йдеться, в документі не сказано, повідомляє Радіо Свобода.

Окремо наголошується, що в складі комісії не було представника Росії, а уряд країни щорічно виплачував внески в її бюджет.

Угоду про визнання компетенції міжнародної комісії з розслідування порушень гуманітарного права під час збройних конфліктів Радянський Союз ратифікував у 1977 році. Сама комісія була заснована в рамках Четвертої Женевської конвенції про захист цивільного населення в мирний час у 1949 році.

У 1993 році Рада Безпеки ООН включила Четверту Женевську конвенцію до складу загальноприйнятих норм міжнародного права, зробивши документ обов’язковим для виконання всіма країнами, залученими в військові конфлікти, незалежно від наявності підпису під конвенцією.

Один з головних пунктів конвенції зобов’язує воюючі сторони розділяти мирне населення від безпосередніх учасників бойових дій.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.