Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кіберактивістів, які публікували листування Суркова, вважають причетними до зламу аеропорту Одеси

Політика Регіон: Одеська область 3179 переглядів

Опубліковано - 25.02.2020 17:54 | Всі новини | Версія для друку

Кіберактивістів, які публікували листування Суркова, вважають причетними до зламу аеропорту Одеси
Кіберактивістів, які публікували листування Суркова, вважають причетними до зламу аеропорту Одеси
Поліція проводить обшуки у громадських активістів організації «Український кіберальянс» – їх вважають причетними до зламу табло міжнародного аеропорту «Одеса».

Як повідомили у «Фейсбуці» організації, правоохоронці прийшли до трьох активістів – Олександра Галущенко, Андрія Перевезія та речника організації, відомого як Шон Таунсенд.

Як повідомляється в ухвалі Маліновського районного суду Одеси, яку виклали в мережу, обшуки відбуваються в рамках розслідування незаконного втручання до інформаційних систем ТОВ «Міжнародний аеропорт Одеса» 16 жовтня 2019 року. Тоді замість інформації відльотів та прильотів на табло з’явився надпис «F**ck you Gretta» та фотографія екоактивістки Ґрети Тунберґ.

Розслідування триває за частиною 2 статті 361 Кримінального кодексу – несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку, що призвело до витоку, втрати, підробки, блокування інформації, спотворення процесу обробки інформації або до порушення встановленого порядку її маршрутизації, яке було вчинено повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони заподіяли значну шкоду. Пресслужба підприємства тоді повідомляла, що на роботу аеропорту злам табло майже не вплинув, хоча монітори довелось відключити

Факт обшуків Радіо Свобода підтвердив сам Перевезій. За його словами, поліція приїхала по кількох адресах одразу.

«Обшуки розпочалися близько 8:30 і досі не завершилися. Обшуки проходять в мене на трьох квартирах – на тій, що я знімаю, у моєї дружини та в моєї матері. Обшуки також проходять у Галущенка і Шона. Зараз ми знаємо, що заяву про злочин писав один з власників одеського аеропорту. Це пов’язано із тим, що свого часу я знаходив вразливості на підприємстві, після чого десь за тиждень його зламали. Коли я публікую вразливості і закликаю їх закрити, це якісь нісенітниці, щоб я ще щось викладав на монітори аеропорту», – розповів Перевезій Радіо Свобода.

Він також зазначив, що на обшуки крім слідчих прийшли і поліцейські спецназівці з підрозділу «КОРД». До обшуків до Перевезія правоохоронці не звертались.

Ще один з тих, в кого проходять обшуки, Олександр Галущенко 24 лютого повідомляв про підозрілу людину, яка слідкувала за ним на вулиці. У нього обшуки вже відбувалися – влітку 2019 в рамках досудового розслідування зламу електронної пошти правоохоронця.

Радіо Свобода зв’язалося з народним депутатом Олександром Федієнком – він також є головою «Інтернет Асоціації України» та коментував у соціальних мережах факти обшуків.

«Я зв’язався із представниками кіберполіції і акцентував увагу, що все має бути в рамках закону, без силових засобів, це громадські діячі. Мене завірили в тому, що ніяких силових методів щодо них чи їх близьких не буде застосовано», – зазначив Федієнко.

Діяльність активістів «Українського кіберальянсу» неодноразово висвітлювалась в ЗМІ. Зокрема в грудні 2017 року вони провели флешмоб з висвітлення недоліків в системах комп’ютерної безпеки державних підприємств та установ. До цього вони викладали у відкритий доступ листування ексрадника президента Росії Владислава Суркова із українськими та російськими журналістами, політиками і громадськими активістами.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.