Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В ООН оцінили потреби України на боротьбу з коронавірусом у $165 мільйонів

Світ навколо нас 2793 перегляди

Опубліковано - 26.03.2020 15:09 | Всі новини | Версія для друку

В ООН оцінили потреби України на боротьбу з коронавірусом у $165 мільйонів
В ООН оцінили потреби України на боротьбу з коронавірусом у $165 мільйонів
ООН і гуманітарні організації потребують 165 млн доларів для подолання пандемії Covid-19 в Україні.

Про це повідомили в пресслужбі Офісу ООН з координації гуманітарних питань.

"У зв’язку з презентацією Глобального плану гуманітарного реагування на спалах Covid-19 координаторка системи ООН/Координаторка з гуманітарних питань в Україні Оснат Лубрані представила "План гуманітарного реагування з подолання пандемії коронавірусної інфекції Covid-19 в Україні", для реалізації якого необхідно 165 мільйонів доларів США", - повідомили у пресслужбі.

Так, у плані представлені заходи реагування установ ООН, гуманітарних організацій на місцях, медичних закладів та постачальників медичних послуг для мінімізації можливих гуманітарних наслідків поширення коронавірусу.

"У плані враховуються як наслідки епідемії для здоров’я населення, так і її значний опосередкований вплив на добробут людей і громад, який стосується не лише розповсюдження захворювання, але й охоплює різні сфери життя: від освіти, засобів до існування, психічного здоров’я людей до можливості реалізації основних прав людини", - відзначили в Офісі ООН з координації гуманітарних питань.

В організації також додали, що гуманітарні потреби України є складовою Глобального плану гуманітарного реагування з подолання спалаху Covid-19.

Як повідомлялося раніше, за даними МОЗ, станом на ранок 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.