Аратта - На головну

10 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Іноземні інвестори чекають коли в Україні скінчиться ера уряду проффесіоналів

Економіка 6251 перегляд

Опубліковано - 24.09.2007 19:33 | Всі новини | Версія для друку

Іноземні інвестори чекають коли в Україні скінчиться ера уряду проффесіоналів
Іноземні інвестори чекають коли в Україні скінчиться ера уряду проффесіоналів
Німецькі інвестори наступного року можуть вдвічі збільшити капіталовкладення в українську економіку за умови стабілізації політичної ситуації.

Про це в інтерв’ю «Німецькій хвилі» сказав представник бюро делегата німецької економіки в Україні Райнер Ківель.

Німецькі інвестори мають неабиякий інтерес до українського ринку, який інтенсивно розвивається. Передусім іноземці готові вкладати гроші в будівництво, лакофарбове виробництво, хімічну промисловість, виробництво техніки та сільське господарство.

Однак працювати тут бізнесмени з Німеччини погоджуються лише за сприятливого бізнес-клімату, який в Україні останнім часом різко погіршився, каже Райнер Ківель.

«Я знаю багато фірм, які протягом двох років чекають покращення політичної ситуації в країні. Тому ми сподіваємося на парламентські вибори та стабільний уряд, оскільки останні роки інвестиції не були надто великими. Наші інвестори вкладали здебільшого у банківський сектор та страхування, хоча зацікавлені інвестувати й у виробництво», - підкреслив Ківель.

За його словами, в Україні німецькі інвестори стикаються з проблемами через непрозору податкову систему, надмірну бюрократію, корупцію, рейдерство та непродуману систему сертифікації продукції.

Німецький представник наголосив, що вступ до СОТ та запровадження зони вільної торгівлі з країнами ЄС мають допомогти Україні залагодити ці питання.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.