Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Сенсаційна перемога українських зброярів!

Слава козацька 21464 перегляди

Опубліковано - 18.10.2007 02:28 | Всі новини | Версія для друку

Кортик “Слава, Україно!”
Кортик “Слава, Україно!”
Про булатну сталь знають всі. До нашого часу дійшли легенди про неймовірні властивості зброї, виготовленої з булату. Археологи знають, що примітивна булатна зброя, зроблена кілька тисяч років тому, прекрасно зберігається! Фактично не іржавіє! На жаль, сучасні вчені і металурги, констатують сумний факт – таємниця булатної зброї втрачена. Кажуть, безповоротно…

-Це не так! – переконує відомий дослідник Володимир Остапович, - Якщо навіть кілька тисяч років тому, люди, без всіляких механізмів, хімії, змогли зварити таку сталь, то чому не можемо ми? Було проведено кілька дослідів, наукових експериментів. Сталь отримали!

Кілька років тому, фахівці центру «Булат НВР» отримали експериментальні зразки. І навіть навчилися виготовляти з них холодну зброю.

Спеціалісти не могли повірити. Але, є факт і зразки. Булатні ножі легко ріжуть сталь. Перемагають у всіх конкурсах і фестивалях холодної зброї. Про це часто пише преса.
Найбільший ажіотаж почався навесні 2007 року, коли В.Остапович з командою, виготовили легендарний булатний Меч Революції. Якраз починалися дострокові вибори. Довкола меча почалися дивні інтриги. Таємниче загинуло двоє майстрів, які працювали над зброєю. Вартість Меча підскочила до 150 тисяч доларів. У зброярів вистачило мужності не продати унікальний виріб, що, до речі, вже має історичну цінність.

Весь цей час продовжувалася напружена наукова робота. Адже булатну сталь вдавалося отримувати у незначній кількості. Собівартість продукції була дуже високою. І якщо для виготовлення ексклюзивних зразків зброї, сталі вистачало, то говорити про щось інше…

Щойно отримано сенсаційне повідомлення – НТЦ «Булат НВР» розробив унікальну технологію стабільного виготовлення високоякісної булатної сталі в промислових масштабах! Це прорив світового рівня! Жодна країна світу навіть не наблизилася до подібних результатів!

Сталь має неймовірні характеристики.

Прикметно, що це повідомлення прийшло саме на Покрову!

Гарний знак!
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Слава козацька»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.