Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У дусі Ліги Націй. ОБСЄ не вважає геноцидом свідоме винищення мільйонів українців

Подія дня 10456 переглядів

Опубліковано - 3.07.2008 13:13 | Всі новини | Версія для друку

У дусі Ліги Націй. ОБСЄ не вважає геноцидом свідоме винищення мільйонів українців
У дусі Ліги Націй. ОБСЄ не вважає геноцидом свідоме винищення мільйонів українців
Сьогодні ОБСЄ ухвалила резолюцію щодо Голодомору в Україні. Про геноцид - жодного слова, напевно, аби не дратувати Росію. У Європі таке вже було - за часів нацистської Німеччини.

У резолюції Парламентської Асамблеї Організації з безпеки й співробітництва в Європі сказано, що організація «віддає данину пам'яті безневинним життям мільйонів українців, загиблих під час Голодомору 1932-1933 років внаслідок масового голоду, викликаного жорсткими навмисними діями й політикою тоталітарного сталінського режиму».

Парламентська Асамблея ОБСЄ також підтримує ініціативу України щодо «розкриття всієї правди цієї трагедії українського народу, зокрема, шляхом проведення просвітницької роботи про Голодомор на міжнародному й національних рівнях».

Резолюцію ухвалили, незважаючи на заперечення представників Росії та Казахстану.

Під час Голодомору в 1932-1933 роках в Україні, за різними підрахунками, загинули від 7 до 10 мільйонів людей.

Від “Аратти”: історія Європи вже знає подібні приклади, коли у 30-ті роки минулого століття лідери «великих» європейських країн сдавали малих сусідів, аби не дратувати агресивних Гітлера і Сталіна. І саме це плазування перед зухвалістю агресорів й стало справжньою причиною Другой Світової війни, яка коштувала не політиканам, а людству десятки мільйонів життів. Невже європейські політикани нічому не навчилися?

Із іншого боку, у нас, українців, виникає закономірне питання: якщо Голодомор, вчинений Сталінською клікою і старанно виконаний Лазарем Кагановичем із товаришами не геноцид, то чому геноцидом визнано Холокост? І в чому різниця між сталінськими та гітлерівськими концтаборами? В них, якщо це досі не відомо європейцям, було закатовано мільйони українців. Проте, не відомо, щоб нацисти винищили голодом мільйони іудеїв.

Відтак, виникає закономірне питання саме до «законодавців європейської демократії»: чим розтріляний чи закатований йудей кращий за українця, німця чи поляка?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Подія дня»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Не знаючи минулого, неможливо зрозуміти справжній сенс сьогодення і мету майбутнього ”
Максим Горький

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.