Аратта - На головну

18 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Міжнародний імідж держави. Іноземці-поліцейські надовго запам’ятають Росію

Імперія «Совок» 7274 перегляди

Опубліковано - 9.10.2008 17:57 | Всі новини | Версія для друку

Міжнародний імідж держави. Іноземці-поліцейські надовго запам’ятають Росію
Міжнародний імідж держави. Іноземці-поліцейські надовго запам’ятають Росію
Поліцейські, що приїхали до Петербургу зі всього світу стали легкою здобиччю російських злочинців. Обкрадені поліцейські з ЮАР і Німеччини, жодного злочинця не затримано.

Зараз в Петербурзі відбувається Генеральна асамблея міжнародної кримінальної поліції, на яку з'їхалися співробітники Інтерполу з 186 країн світу. Проте, відкриття поліцейського самміту не обійшлося без скандалів - за лічені дні жертвами злочинців стали вже два високопоставлених вартових порядку з-за кордону.

Буквально перед відкриттям Генеральної асамблеї, яка триває з 7 по 11 жовтня, жертвою злодіїв став поліцейський з Південно-африканської Республіки, а у вівторок - невідомі обікрали співробітницю німецької поліції.

Тепер міліція Петербургу намагається знайти злодія, що обчистив рюкзак управляючої з міжнародної координації Національного бюро Інтерполу Німеччини.

За даними розслідування, 7 жовтня близько 20 годин, після відвідин ресторану на Невськом проспекті, Сабіна Веннінгман виявила, що з її рюкзака зник гаманець. У ньому, за словами 49-річної жінки, знаходилися 600 рублів і 80 євро, національний паспорт, дві банківські карти і посвідчення співробітника німецької поліції.

В середу вдень Веннінгман заявила про крадіжку в 60-й відділ міліції Василеострівського району.

А 4 жовтня в Петербурзі невідомі обікрали начальника відділу Інтерполу в ЮАР Реджіна Джеймса Тейлора.

Близько 18 годин, на перетині каналу Грибоєдова і Невського проспекту, до нього підійшли троє невідомих. Через деякий час, після "розмови" з ними, поліцейський виявив зникнення з кишені гаманця. У портмоне розсіяного вартового порядку знаходилися водійське посвідчення, дві кредитні карти, 1390 євро, 60 доларів США і 100 ранд (валюта ЮАР).

Згодом з'ясувалося, що з кредитки в три прийоми були зняті гроші в сумі 11150, 105 і 128 ранд. Загальний матеріальний збиток склав 120 тисяч рублів.

Потерпілий детально описав прикмети двох злочинців, які відволікали його розмовою. Зовнішність третього він не запам'ятав.

Від “Аратти”: наївні західні поліціянти тепер наочно уявили, які дикунські джунглі - Росія. Втім, не для кого не таємниця, що комуністи створювали правоохоронні органи зовсім не для боротьби із бандитизмом, оскільки криміналітет в них завжди вважався класовоблизьким, а для боротьби із власним народом і придушення усього інакомислячого.

Російська правоохоронна система наразі аж ніяк не змінилася із сталінських часів. Тому дуже вправно розганяє демонстрантів, які наважуються протестувати проти влади. Система вправно фабрикує кримінал на усіляких призначених ворогів, знаходить миттю чеченські, грузинські чи українські сліди у будь-якому злочині.

А от щодо справжніх злочинців - то тут, як кажуть, проблема. Бо вони, злочинці, так і залишаються класовоблизькими у тоталітарній системі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.