Аратта - На головну

19 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


“Перший канал” російського ТБ розфарбував “Попелюшку”

Технології 6873 перегляди

Опубліковано - 1.12.2009 00:49 | Всі новини | Версія для друку

Яніна Жеймо у фільмі “Попелюшка”
Яніна Жеймо у фільмі “Попелюшка”
Відомий радянський фільм “Попелюшка”, відзнятий режисерами Надією Кошеверовою і Михайлом Шапіро, пройшов повну реставрацію і процес колоризації.

Як повідомляє РІА Новості, всі роботи були виконані за замовленням "Першого каналу" російського телебачення.

"Це фільм 1947 року, відповідно, плівка знаходилася в надто жалюгідному стані, як і звукова доріжка. На замовлення" Першого каналу "було зроблено ремастеринг звуку, повна реставрація, а потім і колоризація зображення", - підтвердили в прес-службі телеканалу, не уточнивши, яка компанія займалася відновленням "Попелюшки".

Нагадаємо, що головні ролі у фільмі за п'єсою Євгена Шварца зіграли Яніна Жеймо, Ераст Гарін, Олексій Консовский, Василь Меркурьєв, Фаїна Раневська та інші відомі артисти. Варто відзначити, що в 1967 році картина вже проходила реставрацію.

Відтепер у кінофонді будуть зберігатися два варіанти фільму - відреставрований чорно-білий і кольоровий. Коли оновлену версію зможуть побачити глядачі, поки не уточнюється.

Раніше повідомлялося про намір "Першого каналу" розфарбувати й інші класичні радянські фільми. Мова йшла про картини "Волга-Волга" і "Веселі хлопці".

Представники компанії особливо підкреслювали, що ніякого втручання в режисерський задум, монтаж і звукове оформлення не планується.

У 2009 році напередодні Дня Перемоги на екран вийшли кольорові версії телесеріалу "17 миттєвостей весни" (режисер Тетяна Ліознова) і "В бій ідут лише старики" Леніда Бикова.

Реакція громадян Росії на колоризацію радянської класики була неоднозначною. Так, організація "Комуністи Петербурга і Ленінградської області" порахували розфарбованого Штірліца фальсифікацією історії. 13 травня лідер організації Сергій Малінковіч організував "Рух проти колоризації і спотворень радянського кіно". Метою цієї організації є боротьба проти кольорових версій радянських кінофільмів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знання певних принципів легко компенсує незнання деяких фактів ”
К. Гельвецій

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.