Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Постанову суду про вилучення маяків у Міноборони РФ у найкоротший термін буде направлено судовим виконавцям

Захист держави 9092 перегляди

Опубліковано - 13.09.2006 17:45 | Всі новини | Версія для друку

Постанову суду про вилучення маяків у Міноборони РФ у найкоротший термін буде направлено судовим виконавцям
Постанову суду про вилучення маяків у Міноборони РФ у найкоротший термін буде направлено судовим виконавцям
Постанову Апеляційного господарського суду Севастополя про вилучення 22 гідрографічних об'єктів у Міністерства оборони Російської Федерації в найкоротший термін буде направлено судовим виконавцям.

Як повідомили кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" в Апеляційному господарському суді, після одержання такого документа управління юстиції міста має направити судових виконавців на зазначені об'єкти для виконання рішення суду.

У червні 2004 року рішенням того ж суду визнано, що Міністерство оборони Росії незаконно володіє 77 маяками і гідрографічними об'єктами, що знаходяться в севастопольській зоні. Однак досі цими об'єктами продовжує володіти російський Чорноморський флот. За даними управління юстиції міста, спроби судових виконавців потрапити на територію цих маяків і здійснити їхню передачу українській стороні, були безрезультатними: судових виконавців не впустили на територію об'єктів. Командування флоту також ухвалило рішення про посилення охорони маяків та інших об'єктів.

Відповідно до угоди про перебування ЧФ РФ на території України, підписаній урядами двох країн наприкінці травня 1997 року, сторони в місячний термін мали розробити документи про використання засобів навігаційно-гідрографічного забезпечення, однак досі їх немає. У серпні 1998 року вийшла постанова Кабінету міністрів України номер 1282, відповідно до якої гідрографічне майно, що є державною власністю і розміщене на узбережжі Криму від мису Тарханкут до мису Аюдаг, передано в сферу управління Міністерства транспорту України.

Після відмови командування російського флоту передати ці об'єкти, у 2001 році Генеральна прокуратура України подала позови в господарські суди Сімферополя, Севастополя і Херсона про незаконне утримання майже 100 гідрографічних об'єктів.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани”
Максим Рильський

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.