Шведи опустилися на дно Балтики - до корабля прибульців [відео]

Автор/джерело -  © “Аратта-Україна”Дата публiкацiї - 28.06.2012 05:47 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=17792

У Балтійському морі шведська дослідницька команда Ocean X Team зробила кілька занурень до загадкового об’єкту, що був виявлений в серпні минулого року.

Комп`ютерна реконструкція знайденого об`єкта

У червні цього року шведські водолази з Ocean X Team оглянули об’єкт на дні Балтійського моря і зняли його на відео. За формою він нагадує великий гриб, який піднімається на три-чотири метри над морським дном. Зверху є отвір яйцевидної форми і дивні утворення, схожі на вогнища, вкриті сажею.

При цьому з’ясувалося, що поблизу з об’єктом перестають працювати супутникові телефони і деякі камери, повідомляє калініградське видання «Янтарний край».

Дослідники переконані, що водолази виявили «щось дуже-дуже унікальне»: «Це може бути метеорит, астероїд або НЛО».«Під час моєї 20-річної кар’єри дайвінгу, у тому числі 6000 занурень, я ніколи не бачив нічого подібного. Зазвичай камені не горять. Я не можу пояснити, що ми бачили, і я пішов туди, щоб відповісти на питання, але я отримав ще більше питань», говорить Стефан Хогенборг, один з дайверов в Ocean X Team.

Шлях до об’єкта може бути описаний як злітно-посадкова смуга або шлях, що залишив на морському дні невідомий об`єкт.

«Спочатку ми думали, що це був тільки камінь, але це щось інше. А оскільки немає вулканічної діяльності, - вона ніколи не була зареєстровані в Балтійському морі, знахідка стає ще більш дивною. Ми можемо тільки здогадуватися, що це, але це найбільш дивна річ, яку я коли-небудь відчував, як водолаз», продовжує Пітер Ліндберг, професійний водолаз і співвласник Ocean X-Team.

Зараз вчені розглядають зразки з поверхні об’єкта, а також експерти в гідроакустичних зображень обробляють дані з корабля щоб сподіваємося пролити світло на загадковий об’єкт.

Про виявлення «НЛО» на дні Балтійського моря стало відомо влітку 2011 року, коли команда шведських водолазів під керівництвом Пітера Ліндберга зробила незвичайну знахідку. Замість чергового затонулого судна система радіолокаційного пошуку виявила об’єкт у формі ідеального кола діаметром близько 60 футів (18,2 метра).

Шведські таблоїди поспішили повідомити, що на дні Балтики гниє літаюча тарілка, що зазнала краху. На думку уфологів, наявність «гальмівних слідів» свідчить про те, що об’єкт деякий час переміщався по морському дну, перш ніж назавжди завмер в тому місці, де його виявили.

«Ми повинні вивчити те, що ми знайшли. ЗМІ спекулювали на знахідці, - від НЛО на російських космічних кораблів, і настав час, щоб дізнатися, що описує зображення ехолота насправді», повідомив на початку експедиції Пітер Ліндберг.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2020.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.