Тихановська про виїзд з Білорусі: я поїхала до дітей, так і лишилась слабкою жінкою

Автор/джерело -  © BBCДата публiкацiї - 11.08.2020 15:20 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=30908

Головна суперниця Олександра Лукашенка на президентських виборах Білорусі Світлана Тихановська записала звернення з Литви, куди виїхала напередодні.

Вона пояснила своє рішення тим, що лишилась слабкою жінкою й вирішила виїхати до дітей.

"Жодне життя не варте того, що відбувається. Діти - це найголовніше", - заявила вона.За її словами, це був компроміс, щоб випустити ув’язнену керівницю штабу Тихановської Марію Мороз.

Світлана Тихановська стала фактичним лідером білоруської опозиція після того, як її чоловіка і відомого блогера Сергія не допустили на вибори та ув’язнили.

Згодом штаби головних кандидатів від опозиції, яких також ув’язнили чи не пустили на вибори, об’єднались навколо Світлани Тихановської.

Штаб Світлани Тихановської не визнав перемогу Олександра Лукашенка.

Хоча ЦВК Білорусі офіційно заявив про те, що Лукашенко набрав понад 80%, багато протоколів з дільниць свідчать, що Тихановська могла перемогти чинного президента.

Через незгоду з можливою фальсифікацією виборів тисячі білорусів вже другий день виходять на протести у багатьох містах країни.

Вчора кілька годин місцеперебування пані Тихановської було невідоме.

Вона подала скаргу в ЦВК на результати виборів та зникла.

 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2020.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.