Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чи пожертвують Україною заради полагодження відносин США-Росія?

Політика 21782 перегляди

Опубліковано - 15.11.2016 | Всі публікації | Версія для друку

Чи пожертвують Україною заради полагодження відносин США-Росія?
Понеділок 14-те листопада став успішним днем для президента Росії Владіміра Путіна.

Він привітав проросійських політиків із перемогами на виборах президента у Молдові та Болгарії, а також провів телефонну розмову із новообраним президентом США Дональдом Трампом.

Про це, коментуючи телефонний діалог Дональда Трампа із президентом Росії Владіміром Путіним, пише Джоната Еял, міжнародний директор дослідницького центру Royal United Services Institute, який спеціалізується на проблемах безпеки та оборони.

Як відомо у понеділок відбулась телефонна розмова новообраного президента США та лідера Росії. Розмова збіглась у часі із прес-конференцією чинного президента США Барака Обами у ході якої той, серед іншого, заявив про відданість Дональда Трампа НАТО.

Сайт Кремля відзначає, що Трамп та Путін висловились на користь активної спільної роботи по нормалізації американсько-російських відносин та виведенню їх у "русло конструктивної взаємодії по широкому колу питань".

"Той факт, що Трамп поговорив із Путіним непоганий сам по собі. Це нормально для новообраного президента. Але важливо, щоб погляди Трампа формували союзники США", - пише експерт-міжнародний із Вашингтона Ерік Браттберг.

"Це дуже ризиковано", - пише про розмову Трампа та Путіна оглядач The Washington Post Крис Ціллицца, який протягом виборів не давав Трампу шансів на перемогу та отримав від нього характеристику "одного із найтупіших та найменш поважних політологів".

З огляду на обмежений характер інформації про суть розмови Трампа та Путіна, оглядачі та коментатори взялись за активні спекуляції з приводу її значення та наслідків.

"Путін та Трамп домовились полагоджувати відносини. Постає питання, якою ціною?", - твітує оглядач Джон Свііні.

"Факт не з категорії смішних: Трамп провів тривалу телефонну розмову із Путіним. Жодної подібної ще не мав із нашими союзниками. Чи розуміє він у чому різниця?", - твітує непримиримий критик Трампа, редактор видання Vanity Fair Курт Ейхенвальд.

У розшифровці розмови, яку оприлюднив Кремль, відзначається, що Путін підкреслив готовність вибудовувати партнерський діалог на принципах рівних прав, взаємної поваги та невтручання у внутрішні справи. Американська розшифровка розмова таких подробиць не містить.

На момент написання матеріалу, автор не знайшов публічних коментарів з боку прихильних до новообраного президента США оглядачів, або представників його виборчого штабу, чи перехідної адміністрації.

"З огляду на звіт Кремля та телевізійні новини, перша телефонна розмова Путіна та Трампа пройшла добре", - пише директор московського центру Карнегі Дмітрій Тренін, якого називають наближеним до керівництва Росії.

У повідомлення Кремля про розмову також відзначається, що Путін та Трамп погодились щодо необхідності об’єднання зусиль по боротьбі із "спільним ворогом номер один" - міжнародним екстремізмом та тероризмом.

"Чи відносить Путін країни Балтії та Україну до сфери "внутрішніх справ?", - пише політичний оглядач Метт Обраян, коментуючи розбіжності у повідомленнях про розмову з боку представників Трампа та Путіна.

У ході виборчої кампанії Дональд Трамп з повагою говорив про президента Росії Владіміра Путіна, але також заявляв, що Москві не вдалося би улестити його. На пізніх стадіях виборчої кампанії Трамп також висловлювався на користь НАТО, наголошуючи, що країни-члени Альянсу мають виконувати свою забов’язання щодо інвестування значної частини бюджету у власну оборону.

 

До теми:
 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Політика»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.