|
Жителі англомовних країн визнані найбільш доброзичливими
Автор/джерело - © ТСН.ua
|
Дата публiкацiї - 14.04.2011 06:11 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=13727
До ТОП-5 найдобріших країн війшли виключно англомовні країни: США, Ірландія, Австралія, Нова Зеландія і Великобританія.
Люди в англомовних країнах більш дружелюбні, добрі й щедрі, ніж в інших куточках планети, йдеться у дослідженні Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).
Список найдобріших країн очолюють США, далі йдуть Ірландія, Австралія, Нова Зеландія і Великобританія.
У даному дослідженні враховувалося те, як жителі різних країн ведуть себе по відношенню до інших членів суспільства: чи готові вони виступити у якості добровольців, пожертвувати кошти на благодійність і чи допомагали вони незнайомим людям останнім часом, наприклад, чи допомагали вони літнім людям донести покупки до дому, чи вчили дітей читати.
Так, з'ясувалося, що у США 60% населення готові прийти на допомогу нужденним, у Великобританії таких виявилося близько 57%.
Наш східний сусід, Росія, опинилася в цьому списку в самому кінці між Китаєм і Індією. У РФ тільки 23% людей властиві прояви доброти по відношенню до інших членів суспільства, в якому вони живуть.
Найбільш озлоблені люди, судячи з рейтингу, живуть у Греції: там допомогти незнайомцям готові тільки 13% населення.
Крім того, дослідження виявило, скільки часу жителі різних країн витрачають на роботу: оплачувану чи ні.
Тим часом з'ясувалося, що найбільше часу на основній роботі, яка є джерелом доходу, проводять японці - близько 6,5 годин на день. За японцями в списку трудоголіків стоять корейці, китайці та мексиканці.
Найменше працюють данці, белгійци, голландці, німці та австралійці. Вони, в середньому, готові проводити в офісах трохи більше 3,5 годин.
Що стосується неоплачуваної праці, під якою мається на увазі приготування їжі вдома, прибирання квартири та інші домашні клопоти, то на це найбільше часу витрачають мексиканці - більше 4 годин на день. Найледачіші в цьому відношенні - корейці (трохи більше 2 годин).
Найбільше часу на приготування йде у турків - більше 3 годин на день, а найменше часу витрачають біля плити американці - тільки 30 хвилин на день. Варто зазначити, що жителі США витрачають також найменше часу на прийом їжі - 80 хвилин на день.
Істотну частину неоплачуваної праці в даному дослідженні становить шоппінг. У більшості випадків, згідно з результатами ОЕСР, на це йде близько 23 хвилин на день. Найбільше часу на магазини витрачають французи - 32 хвилини, німці (31 хвилина) і канадці (30 хвилин), а найменше - корейці (13 хвилин), турки (14 хвилин) і потругальци (17 хвилин). |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.
|