| 
    |  | Азаров повернувся з космосу і побачив: українці платять за ліки втричі більше, ніж європейціАвтор/джерело -  © ТСН
 |  | 
 Дата публiкацiї - 26.03.2012 11:11 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=17075
 Вартість ліків в польських аптеках приблизно в 3 рази нижча, ніж в українських, написав прем’єр Микола Азаров повідомив на своїй сторінці в Facebook.
 
За словами глави уряду, він, перебуваючи з робочим візитом у Варшаві, дав своїм помічникам доручення зайти в аптеку та порівняти ціни деяких видів ліків. 
 "Так от хочу навести конкретні приклади. Торгова назва ліків "Коронал-10" вартість в Польщі 24 грн за упаковку, вартість в Україні - 52 грн, "Тенокс" вартість упаковки в Польщі 56 грн, в Україні - 141 грн. Виявилося, що вартість ліків в польських аптеках приблизно в 3 рази нижча, ніж у нас. Це при тому, що в Польщі існує податок на додану вартість на ввезення ліків", - повідомив Азаров.
 
 Прем’єр також додав, що у Варшаві практично всі ліки відпускаються за рецептами, і частково вартість ліків компенсується державою.
 
 У зв’язку з цим прем’єр планує якнайшвидше навести порядок сфері медпрепаратів.
 
 Як повідомлялось, 7 березня Президент Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів підготувати механізм введення референтних (середніх) цін на ліки.
 |  
| 
 |  
|  |  
| 
 | 
 © АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
 © Автор проекту - Валерій Колосюк.
   |